TEI Havacılık Motorları Okul Başvuruları, Ocak Ayında Başlıyor

blank
TEI Havacılık Motorları Okul Başvuruları, Ocak Ayında Başlıyor

İçerik: TEI Havacılık Motorları Okul Başvuruları, Ocak Ayında Başlıyor

TEI Havacılık Motorları Okul Başvuruları, Ocak Ayında Başlıyor

Havacılıkla ilgilenen; Makine Mühendisliği, Uzay Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Metalurji Malzeme Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği ve benzeri bölümlerin 3. veya 4. sınıfında okuyan öğrenciler; Mühendislik alanında yüksek lisans ve doktora öğrencilerine yönelik 15 dersten oluşan bir eğitim programı olan TEI Havacılık Motorları Okulu’na başvurular Ocak ayında başlayacak.

PROGRAMDA SİZİ NELER BEKLİYOR?

  • Mühendislerden Sektörle İlgili Dersler
  • Teknik Gezi ve TEI’de Eğitmenlerle Tanışma İmkanı
  • Mezuniyet Aşamasındaki Öğrencilerin İşe Alımlarının Değerlendirilmesi
blank

GÜÇ MÜHENDİSLİĞİ PROGRAMINDA KARİYER İMKANI
Programı başarıyla tamamlayan öğrenciler, aday mühendislik programında değerlendirilme fırsatına sahip olacaklar. 6 aylık program boyunca öğrenciler haftanın 3-4 günü TEI’de profesyonel deneyimler yaşayacaklar.

HAVACILIK MOTORLARI OKULU KATILIM BELGESİ
TEI Havacılık Motorları Okulu’nda 80 haftalık programdaki derslerin ve kurs sonu quizlerinin %15’ine katılan öğrenciler TEI Havacılık Okulu Başarı Sertifikası almaya hak kazanacaklar.

TEI HAVACILIK MOTORLARI OKULU
TEI, havacılık sektöründe kariyer hedefleyen mühendislik öğrencilerine sektörü yakından tanımaları ve bilgilerini artırmaları için online eğitim fırsatları sunmaktadır. Küresel ölçekte rekabetçi, sürdürülebilir ve benzersiz ürünler tasarlayan ve üreten Türkiye’nin lider motor şirketi TEI, Mart 2021’de TEI Havacılık Motorları Okulu’nu hizmete açtı. Türkiye’de ve yurtdışında 167 farklı üniversitede okuyan 5 binden fazla öğrenci TEI’ye kabul edildi. Haziran ayında ilk mezunlarını veren Havacılık Motorları Okulu. Milli Savunma Teknolojilerinin Önemi, Havacılığın Temel İlkeleri ve TEI’nin Havacılık Motorları Sektöründeki Yeri konuları ile Cumartesi günleri düzenlenen 14 haftalık derslerin ilkine TEI Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı katıldı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: TEI Havacılık Motorları Okul Başvuruları, Ocak Ayında Başlıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör