Honor Magic V’nin Lansman Tarihi 10 Ocak Olarak Belirlendi

blank
Honor Magic V'nin Lansman Tarihi 10 Ocak Olarak Belirlendi

İçerik: Honor Magic V’nin Lansman Tarihi 10 Ocak Olarak Belirlendi

Honor Magic V’nin Lansman Tarihi 10 Ocak Olarak Belirlendi:

Şirket, Honor Magic V katlanabilir telefon lansmanının 10 Ocak’ta gerçekleşeceğini duyurdu. Honor CEO’su Zhao Ming’e göre telefon, “en eksiksiz yapısal tasarımı” ile piyasadaki en iyi katlanır ekrana sahip olacak ve karmaşık menteşe teknolojisine sahip olacak. Bu arada açıklanan bazı veriler, akıllı telefonun Geekbench veritabanında tespit edildiği ve Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 SoC dahil olmak üzere katlanabilirin bazı temel özelliklerine işaret ettiğini kanıtlıyor. En yeni Snapdragon yonga setinden güç alan ilk katlanabilir telefon olacak.

Honor CEO’su Zhao Ming’e göre Honor Magic V, “en eksiksiz yapısal tasarımı” ile piyasadaki en iyi katlanır ekrana sahip olacak. Akıllı telefonun çift ekranlı bir tasarıma sahip olması bekleniyor. Katlanabilir akıllı telefon 8 inç dahili ekrana ve 6,5 inç harici ekrana sahip olabilir.

Zhao ayrıca rakiplerini de fotoğrafladı ve bazı üreticilerin daha küçük katlanır ekranlar getirerek telefonları katlama konusundaki orijinal niyetini ihlal ettiğini söyledi. Yönetici ayrıca Honor Magic V’nin karmaşık bir menteşe teknolojisine sahip olacağını söyledi. Şirket, bu menteşe tasarımını kısa bir videoda da tanıttı ve telefon katlandığında paneller arasında boşluk kalmayacağını kullanıcılara gösterdi.

Tipster Digital Chat Station, Honor Magic V’in üçlü arka kamera kurulumunda 50 megapiksel birincil sensöre sahip olacağını iddia etmişti. Tipster’a göre, telefonun diğer özellikleri arasında 90Hz yenileme hızına sahip bir ekran ve 120Hz yenileme hızına sahip bir ekran yer alacak. Katlanabilir telefon, 66W hızlı şarj teknolojisine ve Android 12 işletim sistemine sahip olacak. Teknoloji yazarları, telefonun Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 SoC tarafından destekleneceğini de iddia etti.

SoC ile ilgili bilgiler, Honor Magic V’in iddia edilen Geekbench listesi tarafından da tespit edildi. Akıllı telefonun model numarası model Honor MGI-AN00 olduğu söyleniyor. Liste, Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 yonga setinin kod adı olan Qualcomm Snapdragon SM8450 SoC tarafından destekleneceğini tahmin ediyor. SoC’nin 12 GB RAM ile eşleştirildiği söyleniyor. Telefon, Android 12 çalıştıracak şekilde listelendi. Telefon ayrıca tek çekirdekli testte 1.176 puan ve çok çekirdekli testte 3.440 puan aldı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Honor Magic V’nin Lansman Tarihi 10 Ocak Olarak Belirlendi

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör