OnePlus 10 Pro, 6.7 İnç AMOLED Ekrana Sahip Olabilir

blank
OnePlus 10 Pro, 6.7 İnç AMOLED Ekrana Sahip Olabilir

İçerik: OnePlus 10 Pro, 6.7 İnç AMOLED Ekrana Sahip Olabilir

OnePlus 10 Pro, 6.7 İnç AMOLED Ekrana Sahip Olabilir:

OnePlus 10 Pro’nun bu ay içinde piyasaya sürülmesi bekleniyor. Çinli şirketin yaklaşmakta olan amiral gemisi, kısa süre önce hem Geekbench’te hem de Çin Zorunlu Sertifikasyon (3C) web sitesinde görüldü. Yakın zamanda piyasaya sürülen Snapdragon 8 Gen 1 SoC ile piyasaya sürülmesi beklenen OnePlus 10 Pro, TENAA’da listelerinde de yer aldı. Liste, yaklaşmakta olan akıllı telefonun özelliklerini kullanıcılar ile paylaştı. Listeye göre, OnePlus 10 Pro üçlü arka kamera kurulumuna sahip olacak. Liste ayrıca ekran çözünürlüğü, pil kapasitesi ve akıllı telefonun boyutları hakkında da ipuçları verdi.

TENAA listesi ilk olarak MySmartPrice tarafından tespit edildi. TENAA listesi, NE2210 model numarasını taşıyan (OnePlus 10 Pro olduğuna inanılan) akıllı telefonun 1.440×3.216 piksel çözünürlüğe sahip 6.7 inç AMOLED ekrana sahip olacağını tahmin ediyor. Akıllı telefonun ayrıca 5.000 mAh bataryaya sahip olduğu söylenirken, listede 2,440 mAh çift hücreli batarya belirtiliyor. OnePlus 10 Pro’nun 11 Ocak’ta Çin’de piyasaya sürülmesi bekleniyor.

TENAA listesine göre, OnePlus 10 Pro 200,5 gram ağırlığında ve 163×73.9×8.55mm ölçülerinde olacak. Listeye göre akıllı telefonun 8GB + 128GB depolama modeli ve 12GB + 256GB depolama modeliyle geleceği tahmin ediliyor. Yakın tarihli bir rapora göre, vanilya OnePlus 10, kaputun altında bir MediaTek Dimensity SoC ile piyasaya sürülebilirken, premium OnePlus 10 Pro, yakın zamanda duyurulan Snapdragon 8 Gen 1 SoC ile piyasaya sürülecek.

OnePlus 10 Pro’nun 48 megapiksel birincil sensör, 50 megapiksel ikincil kamera ve 8 megapiksel üçüncül kamera ile gelmesi bekleniyor. Önceki raporlar, ikinci kameranın ultra geniş bir merceğe sahip olabileceğini, üçüncü kameranın ise 3x optik yakınlaştırmalı bir telefoto merceğe sahip olabileceğini belirtiyor. Listeye göre akıllı telefon 32 megapiksel selfie kamera ile piyasaya sürülecek. OnePlus 10 Pro’nun kutudan çıktığı haliyle Android 12 ile piyasaya sürülmesi bekleniyor. Şirketin ColorOS ve Oxygen OS’yi “karıştıran” birleşik işletim sistemi, bu ay piyasaya sürüldüğünde OnePlus 10 Pro’da piyasaya sürülecek.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: OnePlus 10 Pro, 6.7 İnç AMOLED Ekrana Sahip Olabilir

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör