ASUS, Yeni Nesil 17 inç Katlanabilir Bir OLED Tablet Geliştirdi

blank
ASUS, Yeni Nesil 17 inç Katlanabilir Bir OLED Tablet Geliştirdi

İçerik: ASUS, Yeni Nesil 17 inç Katlanabilir Bir OLED Tablet Geliştirdi

ASUS, Yeni Nesil 17 inç Katlanabilir Bir OLED Tablet Geliştirdi:

ASUS’un CES fuarında geleneksel dizüstü bilgisayarlara göre gösterebileceği çok daha fazlası var. ZenBook 17 Fold, şirketin 2018’de sergilediği çift ekranlı Project Precog konseptinden bir evrimi işaret eden tam ekran katlanabilir bir OLED tablet olarak ön plana çıkıyor.

Cihaz, dokunmatik yüzeyli bir Bluetooth klavye ile birlikte gelecek. Ekran kısmen katlandığında ve klavye alt yarıya yerleştirildiğinde, Full HD çözünürlüğe sahip 12,5 inçlik bir dizüstü bilgisayar olarak etkin bir şekilde kullanılabilecek. Daha fazla gayrimenkul için klavyeyi masanın üzerine yerleştirebilir ve tableti dizüstü bilgisayar formatında kullanabilirsiniz.

17,3 inçlik ekran tamamen açıkken 4:3 en boy oranına sahip. 2560 x 1920 QHD çözünürlüğe, 1.000.000:1 kontrast oranına, %100 DCI-P3 renk gamına, 0,2 ms tepki süresine ve 90 Hz yenileme hızına sahip olacak. Pantone onaylı dokunmatik ekran VESA’nın DisplayHDR 500 True Black standardını karşılıyor ve Dolby Vision’ı destekliyor.

ZenBook 17 Fold 75Wh kapasiteli pil, WiFi 6E ve Bluetooth 5.2 bağlantısı, Dolby Atmos dörtlü hoparlör sistemi ve 1 TB NVMe M.2 SSD depolama alanına sahip olacak. 16 GB’a kadar LPDDR5 belleğe ve entegre grafiklere sahip “en yeni Intel CPU’ya” sahip olacaksınız. Bağlantı noktaları, yalnızca bir Thunderbolt 4 USB-C bağlantı noktası ve bir 3,5 mm birleşik ses jakı ile sınırlı olacak.

ASUS, Mayıs ayında Computex döneminde ZenBook 17 Fold’u piyasaya sürmeyi hedeflemesine rağmen fiyatlandırmayı açıklamadı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: ASUS, Yeni Nesil 17 inç Katlanabilir Bir OLED Tablet Geliştirdi

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör