Oppo Enco M32 Boyun Bandı Kulaklık Piyasaya Sürüldü

blank
Oppo Enco M32 Boyun Bandı Kulaklık Piyasaya Sürüldü

İçerik: Oppo Enco M32 Boyun Bandı Kulaklık Piyasaya Sürüldü

Oppo Enco M32 Boyun Bandı Kulaklık Piyasaya Sürüldü:

Oppo Enco M32 boyun bandı tarzı kulaklıklar Çarşamba günü piyasaya sürüldü. Oppo Enco M32 hızlı şarj teknolojisi, uzun pil ömrü, dengeli ses çıkışı ve toza ve suya dayanıklılık için IP55 derecesi gibi çeşitli özellikler sunuyor. Enco M31 kulakiçi kulaklıkların halefleri olan yeni kulaklıklar, daha geniş bir ses alanı ve sürükleyici bir ses deneyimi sağlayan bağımsız bir ses boşluğu ile donatıldı. Net arama için bir AI arama-gürültü azaltma algoritması ve iki cihaz arasında hızla geçiş yapmak için çift cihaz, hızlı geçiş işlevi ile birlikte geliyor.

Oppo, daha önce yayınlanan bir tanıtım videosunda kulaklıkların temel özelliklerini zaten açıklamıştı. Şirket, Oppo Enco M32 kulaklıkların fark edilebilir bas, net orta sesler ve net yüksek tonlar ile dengeli ses sunmak için 10 mm titanyum kaplama kompozit diyafram dinamik sürücülerini bir araya getirdiğini açıkladı. Kulaklıklar, AAC ses formatını destekler ve sürükleyici bir ses deneyimi için daha büyük bir ses alanına izin veren bağımsız bir ses boşluğuna sahip olacak.

Oppo Enco M32 kulaklıklar, kulaklıklarda bir Hall manyetik anahtarı ile birlikte gelecek. Bu, esasen, iki kulaklık birbirine takıldığında müziğin duraklatılacağı ve mıknatıslar ayrılır ayrılmaz çalmaya başlayacağı anlamına geliyor. Boyun bandının üç düğmesi var: ses açma, ses kısma ve aramaları kontrol etmek ve sesli yardımcıları çağırmak için çok işlevli bir düğme olarak dikkat çekiyor. Kulaklık bluetooth v5.0 kullanıyor ve çift cihazlı hızlı geçiş özelliği ile geliyor.

Oppo Enco M32 kulaklıklar, toza ve suya dayanıklılık için IP55 derecesine sahip. Flaş şarj teknolojisi ile birlikte gelirler ve Oppo’ya göre, kulaklıklar 10 dakikalık hızlı şarjla 20 eve kadar oynatma özelliğine sahip. Ayrıca Oppo, kulaklığın 220 mAh pilinin bir USB Type-C kablosuyla 35 dakikada tamamen şarj edilebileceğini iddia ediyor. Tam şarjla 28 saate kadar müzik çalma sundukları iddia ediliyor. Kulaklık 26.8 gram ağırlığında olacak.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Oppo Enco M32 Boyun Bandı Kulaklık Piyasaya Sürüldü

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör