TOGG, CES 2022 Fuarı’nda Sahne Almaya Hazırlanıyor

blank
Tesla'nın Türkiye'ye Gelişi TOGG ile Rekabeti Arttıracak mı

İçerik: TOGG, CES 2022 Fuarı’nda Sahne Almaya Hazırlanıyor

TOGG, CES 2022 Fuarı’nda Sahne Almaya Hazırlanıyor:

ABD’nin Las Vegas kentinde düzenlenecek CES 2022 fuarında sahne alacak TOGG, teknolojilerini tüm dünyaya tanıtacak. Koronavirüs nedeniyle 2020 yılında iptal edilen Tüketici Elektroniği Fuarı (CES), geçtiğimiz yıl kısıtlamalar nedeniyle online olarak gerçekleştirildi.

2022 yılında tekrar yüz yüze yapılması planlanan CES, 5-7 Ocak 2022 tarihlerinde ABD’nin Las Vegas şehrinde yapılacak.

Gelişmeleri ilgiyle takip edilen CES 2022, bu yıl Türkiye için ayrı bir önem taşıyor. Türkiye’nin otomobili TOGG, ABD’nin Las Vegas kentinde düzenlenecek CES’te ilk kez dünya sahnesine çıkmaya hazırlanıyor.

Fuar kapsamında TOGG’un bu yıl sonunda üretim hatlarından çıkacak ilk modeli (%100 elektrikli SUV) tanıtılacak ve TOGG CEO’su Gürcan Karakaş burada bir sunum yapacak.

blank

Gemlik’teki fabrikada yapılan son toplantıda Karakaş, “Fuara TOGG’un gelecek vizyonunu gösteren akıllı cihazlarımızla katılacağız. Akıllı cihazımızı Turkish Cargo ile ABD’ye gönderdik.

Global marka yolculuğumuza dünyanın dört bir yanından binlerce insan ‘sanal konvoy’ ile eşlik etti.

CES’te kullanıcı odaklı, akıllı, empatik, bağlantılı, otonom, paylaşımlı ve elektriksel özelliklerimizi temsil eden Use-Case Mobilite konseptimizi dünyaya tanıtacağız.” beyan etmişti.

Son yıllarda 159 ülkeden 1900’dan fazla firmanın katıldığı fuar, son dönemde etkisini göstermeye başlayan Omicron varyantı nedeniyle konuşulmaya başlandı.

Amazon, Meta (Facebook), Twitter ve Pinterest, BMW, Mercedes ve General Motors başta olmak üzere birçok şirket, Omicron varyantı nedeniyle bu etkinliğe ekip göndermeyeceklerini açıkladı.

CES’ten yapılan açıklamada şu ana kadar 50’den fazla marka fuara katılmaktan vazgeçtiğini belirtirken, fuara 2100 markanın katılacağı vurgulandı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: TOGG, CES 2022 Fuarı’nda Sahne Almaya Hazırlanıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek. Extreme E’nin kardeş şampiyonasının 2024’te başlaması bekleniyor. …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör