Samsung’un Katlanabilir Telefon Satışları 2021’de 4 Kat Arttı

blank
Samsung'un Katlanabilir Telefon Satışları 2021'de 4 Kat Arttı

İçerik: Samsung’un Katlanabilir Telefon Satışları 2021’de 4 Kat Arttı

Samsung’un Katlanabilir Telefon Satışları 2021’de 4 Kat Arttı:

Samsung Electronics, 30 Aralık’ta katlanabilir telefonu Galaxy Z serisinin satışlarının bu yıl geçen yıla göre dört kattan fazla arttığını duyurdu.

Şirket, bunun Galaxy Z Fold 2 ve Galaxy Z Flip 5G’nin yanı sıra bu yıl ağustos ayında piyasaya sürülen Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3’ün de dahil olduğu önceki Galaxy Z serisinin birleşik satışları olduğunu açıkladı.

Sektör, Galaxy Z serisi satışlarının bu yıl yaklaşık 8 milyon adede ulaşacağını tahmin ediyor.

Samsung Electronics, Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3’ün satışlarının, piyasaya sürülmesinden sonraki bir ay içinde geçen yılın toplam katlanabilir telefon satışlarını geçtiğini açıkladı. Samsung’un katlanabilir telefonlarının satışları geçen yıl 2 milyon adet civarındaydı.

blank

Samsung Electronics, diğer markaların akıllı telefonlarını kullanan birçok müşterinin Galaxy Z serisine geçtiğini söyledi.

Samsung, akıllı telefonunu Galaxy Flip 3’e çeviren kullanıcı sayısının Galaxy Note 20’ye göre 1,5 kat, Galaxy S21’e göre ise 1,4 kat arttığını açıkladı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung’un Katlanabilir Telefon Satışları 2021’de 4 Kat Arttı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör