Citroen, CES 2022’de Yenilikçi Ulaşım Çözümlerini Paylaştı

blank
Citroen, CES 2022'de Yenilikçi Ulaşım Çözümlerini Paylaştı

İçerik: Citroen, CES 2022’de Yenilikçi Ulaşım Çözümlerini Paylaştı

Citroen, CES 2022’de Yenilikçi Ulaşım Çözümlerini Paylaştı:

Mobilite dünyasının yenilikleri ile dikkat çekmeye devam eden Citroën, mobilite teknolojilerini 2022 Tüketici Elektroniği Fuarı’nda (CES) sergiliyor. Fransız üretici, 5-8 Ocak 2022 tarihleri ​​arasında Las Vegas’ta düzenlenen dünyanın önde gelen elektronik, teknoloji ve inovasyon fuarında mevcut ve gelecekteki ulaşım vizyonu Citroën Skate ve Citroën Ami’yi tanıttı. Otonom bir teknoloji platformu olarak öne çıkan Skate, Citroen sahiplerine sunulacak. Ami, araç kullanıcılarını şehirde bir noktadan diğerine taşırken benzersiz bir araç içi deneyimi sunmayı hedefliyor. Geçtiğimiz ay Türkiye’de lansmanı yapılan ve Mart ayından itibaren satışa çıkacak elektrikli mobilite çözümü Citroën Ami de CES’in yıldızları arasında yer alıyor. Ami, hem bireysel kullanıcıların hem de profesyonellerin mikro mobilite ihtiyaçlarını karşılarken erişilebilir, elektrikli ve ultra kompakt yapısıyla da dikkat çekiyor.

Herkes için mobilite mottosuyla geleceğin ulaşım teknolojilerine öncülük eden Citroën, elektrikli mobilite çözümleriyle dünyanın en önemli teknoloji fuarlarından biri olan CES’e damgasını vurdu. Otonom Ulaşım Vizyonu Konsepti ve Citroën Ami, Las Vegas’taki 2022 CES’te Citroën’in mevcut ve gelecekteki ulaşım ihtiyaçları için yenilikçi çözümlerini tüm dünya ile paylaştı.

Büyük şehirler karbon ayak izlerini azaltmak için yüksek emisyonlu araçların şehre girişini kısıtlamaya başladı. Bu, daha temiz, daha güvenli ve daha uygun fiyatlı araçlar arayan kullanıcıların ihtiyaçlarına göre uyarlanmış sürdürülebilir ulaşım çözümleri gerektiriyor. Citroën için geleceğin ulaşımı temiz, paylaşımlı ve bağlantılı olacak. Citroën Otonom Ulaşım Vizyonu konsepti, kullanıcılara ilgili deneyim ve hizmetler ile kişiselleştirilmiş ulaşım sağlayarak bu felsefeyi somutlaştıracak. Citroën sayesinde kullanıcıların sürüşe odaklanmasına gerek kalmayacak. Bunun yerine, boş zamanlarını en iyi şekilde değerlendirirler ve seyahat deneyimlerinin tadını çıkaracaklar.

Ami, Citroën’in sıfır karbon emisyonu ile ulaşım sağlama konusundaki yenilikçi yaklaşımını ve bağlılığını mükemmel bir şekilde somutlaştırıyor. 220 Volt priz üzerinden sadece üç saatte şarj edilebilmesi ile dikkat çeken Citroën Ami, ulaşılabilirliği, fiyat avantajı, sürüşü kolaylaştıran kompakt boyutları, kolay ulaşımı ile mikro ulaşım dünyasında yeni bir segment oluşturdu.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Citroen, CES 2022’de Yenilikçi Ulaşım Çözümlerini Paylaştı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek. Extreme E’nin kardeş şampiyonasının 2024’te başlaması bekleniyor. …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör