KKTC’nin Yerli Otomobili GÜNSEL, Yola Çıkmaya Hazır

blank
KKTC'nin Yerli Otomobili GÜNSEL, Yola Çıkmaya Hazır

İçerik: KKTC’nin Yerli Otomobili GÜNSEL, Yola Çıkmaya Hazır

KKTC’nin Yerli Otomobili GÜNSEL, Yola Çıkmaya Hazır:

KKTC’nin yerli ve milli otomobili GÜNSEL tanışmak için sizleri bekliyor. Yakın Doğu Üniversitesi Kampüsündeki GÜNSEL Üretim Tesislerinde test sürüşleri tüm hızıyla devam ediyor.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin yerli ve milli otomobili GÜNSEL, yeni yılda ilk model B9’u kamuoyuyla buluşturmaya devam ediyor. Bugüne kadar aralarında Faiz Sucuoğlu, bakanlar, milletvekilleri, iş ve medya dünyasından çok sayıda ismin bulunduğu 2’den fazla kişinin test ettiği Cumhurbaşkanı Ersin Tatar ve Başbakan Dr. GÜNSEL, performansı ve sürüş konforuyla sürücülerden tam not almayı başardı.

Geçtiğimiz ay Londra’da düzenlenen London EV Show’da dünya ile buluşan GÜNSEL, her Çarşamba düzenlediği test sürüşleri ile kamuoyu ile buluşmaya devam ediyor. GÜNSEL B9’u yakından tanımak ve test sürüşüne katılmak isteyenler Lefkoşa Dereboyu’ndaki GÜNSEL Showroom’dan veya drive.gunsel.com.tr adresinden randevu alabilirler. Her Çarşamba 09.00-11.00 saatleri arasında yapılan sürüşler Yakın Doğu Üniversitesi kampüsündeki GÜNSEL Üretim Tesislerinde gerçekleştirilmekte.

Prof. Dr. İrfan Suat Günsel: “GÜNSEL’in performansını merak eden herkesi bir test sürüşüne davet ediyoruz.” dedi. Yakın Doğu Organizasyonu Mütevelli Heyeti ve GÜNSEL Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. İrfan Suat Günsel, geçtiğimiz ay Londra’da GÜNSEL’i dünya ile buluşturmaktan büyük gurur duyduklarını hatırlatarak, “Performansını ve konforunu halkımızın yaşamasını istiyoruz. GÜNSEL’imizi bir araya getirerek ilk elden. GÜNSEL’in performansını merak eden ve bu gururu bizimle paylaşmak isteyen herkesi test sürüşümüze katılmaya davet ediyoruz” dedi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: KKTC’nin Yerli Otomobili GÜNSEL, Yola Çıkmaya Hazır

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek. Extreme E’nin kardeş şampiyonasının 2024’te başlaması bekleniyor. …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör