Lenovo Legion Y90, Şirket Tarafından Resmi Olarak Açıklandı

blank
Lenovo Legion Y90, Şirket Tarafından Resmi Olarak Açıklandı

İçerik: Lenovo Legion Y90, Şirket Tarafından Resmi Olarak Açıklandı

Lenovo Legion Y90, Şirket Tarafından Resmi Olarak Açıklandı:

Şirketin yaklaşmakta olan oyun akıllı telefonunun arka tasarımı Lenovo Legion Y90, şirket tarafından Cuma günü tanıtıldı. Legion Y90, şirket tarafından geçtiğimiz haftalarda Weibo hesabında tanıtılmış ve meraklılara telefonun nasıl görüneceği hakkında bir fikir vermişti. Şirket daha önce yaklaşmakta olan Lenovo Legion Y90’ın 6.92 inçlik büyük bir E4 AMOLED ekrana sahip olacağını açıklamıştı. Lenovo, yaklaşmakta olan Lenovo Legion Y90 akıllı telefonun lansman tarihini henüz resmi olarak açıklamadı.

Lenovo tarafından Weibo’da yayınlanan bir tanıtım videosunda şirket, yakında çıkacak olan Lenovo Legion Y90 akıllı telefonunun tasarımını tanıttı. Video, akıllı telefonun arka tarafını farklı açılardan gösteriyor ve tasarım, şirketin 2021’de piyasaya sürdüğü Lenovo Legion Phone Duel 2’ye benziyor. Lenovo Legion Y90, akıllı telefonun ortasına yerleştirilmiş bir çift kamera kurulumuna da sahip. Bu tasarım telefon için daha iyi ergonomi sunacak.

blank

Eski Lenovo Legion Phone Duel 2 gibi, yakında çıkacak olan Lenovo Legion Y90 da şirketin Legion logosu şeklinde bir RGB ışığına sahip olacak. Lenovo, videoda akıllı telefonun ön yüzünü yalnızca kısaca ortaya koyuyor ve akıllı telefonun düz bir ekrana sahip olacağı anlaşılıyor. Lenovo Legion Y90, hoparlör ızgarasını barındıran üst kısımda ince bir çerçeveye ve sağ üst köşede bir selfie kamerasına sahip görünüyor.

Lenovo, akıllı telefona güç veren işlemci de dahil olmak üzere şu ana kadar Lenovo Legion Y90 donanım özelliklerini açıklamadı. Şirkete göre Lenovo Legion Y90, 144Hz yenileme hızına ve 720Hz dokunmatik örnekleme hızına sahip 6.92 inçlik büyük bir E4 AMOLED ekrana sahip olacak.

blank

Şirket ayrıca, Lenovo’nun daha önce Weibo hesabında tanıttığı Legion Y700 oyun tabletini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Şirkete göre tablet 21:10 Ultra Geniş Görüntüleme Modu sunacak. Tabletin ekranı, ekstra ekran alanının kullanışlı olabileceği Honor of Kings ve League of Legends gibi oyunlarda daha fazla içerik gösterecek şekilde tasarlandı. Lenovo Legion Y700’ün kaputun altında bir Snapdragon 870 SoC ile piyasaya sürüleceği ve 120Hz yenileme hızına ve 240Hz dokunmatik örnekleme hızına sahip 8.8 inç Quad-HD (2.560×1600 piksel) ekrana sahip olabileceği söyleniyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Lenovo Legion Y90, Şirket Tarafından Resmi Olarak Açıklandı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör