Clubhouse Uzun Bekleyişin Ardından Web Sürümünü Yayınladı

blank
Clubhouse Uzun Bekleyişin Ardından Web Sürümünü Yayınladı

İçerik: Clubhouse Uzun Bekleyişin Ardından Web Sürümünü Yayınladı

Clubhouse Uzun Bekleyişin Ardından Web Sürümünü Yayınladı:

2020’de piyasaya ilk sürülüşünden bu yana, Clubhouse’da bir sohbete katılmak için cep telefonunuzdaki uygulamayı açmanız gerekiyordu. Ama artık durum böyle değil. Bugünden itibaren, ABD’de yaşıyorsanız, bir web tarayıcısı kullanarak sohbet tekrarlarını ve canlı sohbetleri dinleyebileceksiniz. Üstelik Clubhouse’u bu şekilde kullanmak için oturum açmanıza gerek olmayacak.

Clubhouse, özelliğin henüz deneme aşamasında olduğunu kullanıcılarla paylaştı, bu nedenle yeni yayınlanan bu sürümde hata ile karşılaşmanız mümkün. Ancak şirket, insanlar bunu “yararlı” bulursa daha fazla ülkede yayınlayacağını açıkladı.

Ayrıca şirket hisse senedi miktarını da güncelliyor. Bir sohbet odasındayken, Clubhouse, bir sosyal ağ veya mesajlaşma uygulaması aracılığıyla bir oturuma bağlantı göndermek için arayüzün alt kısmında bulunan Paylaş düğmesine dokunarak bağlantı paylaşabileceksiniz. İlk seçeneği belirlediğinizde, odayı tanımlamak için bir yorum da ekleyebilirsiniz. Canlı bir odaysa, takipçileriniz katılabilmeleri için bildirim alacaklar.

Özellikle, her iki güncelleme de Clubhouse’un uygulamasını daha geniş çapta erişilebilir hale getirdiğini görüyor. Uygulama ilk başlatıldığında, katılmak için bir davet almanız gerekiyordu. Ancak Facebook ve Twitter gibi şirketler platformlarına canlı ses eklemeye başladıkça, alakalı kalmak için bir teklife uyum sağlamak zorunda kaldı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Clubhouse Uzun Bekleyişin Ardından Web Sürümünü Yayınladı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör