OnePlus 10 Pro’nun Fiyatı Lansmandan Önce Açıklandı

blank
OnePlus 10 Pro'nun Fiyatı Lansmandan Önce Açıklandı

İçerik: OnePlus 10 Pro’nun Fiyatı Lansmandan Önce Açıklandı

OnePlus 10 Pro’nun Fiyatı Lansmandan Önce Açıklandı:

OnePlus 10 Pro’nun Çin’de 11 Ocak’ta piyasaya sürüleceği bildiriliyor. Lansmanından önce, OnePlus CEO’su Pete Lau, özelliklerinin birçoğunu doğruladı. Bir teknoloji yazarı, yaklaşan akıllı telefonun fiyat bilgilerini ve olası RAM + depolama varyantlarını paylaştı. Ayrıca, OnePlus 10 Pro’dan Hasselblad destekli arka kamera kurulumunun hünerini gösteren bazı örnek görüntüler çevrimiçi olarak ortaya çıktı. OnePlus 10 Pro, ultra geniş açılı sensör için 150 derecelik bir görüş alanı ve 10 bit renkli fotoğrafçılık olan RAW + ile ikinci nesil Hasselblad Pro Modu’na sahip olacak.

OnePlus’ın OnePlus 10 Pro’nun kamera özelliklerini paylaştığını açıkladı. Yaklaşan akıllı telefon, 50 megapiksel ultra geniş açılı sensörü için 150 derecelik görüş alanına sahip olacak. Bununla birlikte, ultra geniş açılı sensör, Balık Gözü Modundan yararlanır. Bu kamera sensörü, AI bozulma düzeltmeli geleneksel 110 derecelik görüş alanına sahip olacak.

OnePlus 10 Pro’daki ikinci nesil Hasselblad Pro Modu sayesinde kullanıcılar 12 bit RAW fotoğrafları görüntüleyebilecek. RAW+ desteği ile akıllı telefon aynı anda JPEG ve RAW görüntüleri yakalayabilecek. Film Modu da yakında çıkacak olan akıllı telefonda ilk kez çıkacak ve kullanıcıların ISO, deklanşör hızı ve diğer ayarları değiştirmesine izin verecek. Kullanıcılar ayrıca önceden ayarlanmış bir resim profili olmadan LOG formatında çekim yapabilecekler.

OnePlus 10 Pro’nun, Çinli teknoloji devinin üç arka kamerasının tümü için 10 bit renkli fotoğrafçılıkla gelen ilk akıllı telefonu olduğu iddia ediliyor. Bu, akıllı telefonun daha yumuşak renk geçişleri ve daha az renk bandı örneği ile sonuçlandığı iddia edilen daha geniş bir renk gamına sahip olmasını sağlayacaktır.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: OnePlus 10 Pro’nun Fiyatı Lansmandan Önce Açıklandı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör