Razer ve Fossil, Oyuncular İçin Sınırlı Sayıda Akıllı Saat Yaptı

blank
Razer ve Fossil, Oyuncular İçin Sınırlı Sayıda Akıllı Saat Yaptı

İçerik: Razer ve Fossil, Oyuncular İçin Sınırlı Sayıda Akıllı Saat Yaptı

Razer ve Fossil, Oyuncular İçin Sınırlı Sayıda Akıllı Saat Yaptı:

Oyun oynamaya olan bağlılığınızı bileğinizde taşımanın artık daha uygun maliyetli bir yolu var. Razer ve Fossil, oyuncular düşünülerek oluşturulmuş sınırlı sayıda bir Gen 6 akıllı saati piyasaya sürmek için bir araya geldi. Yeni bileklik, RGB’den ilham alan bir “Chroma” yüzü de dahil olmak üzere üç özel saat arayüzünü kullanıcılara sunacak. Ayrıca sade bir siyah ve Razer’ın ikonik (biraz göz kamaştırıcıysa) yeşilini içeren iki özel silikon kayış da akıllı saat ile beraber gelecek.

. 44 mm çelik kasa, Snapdragon Wear 4100+ çip, 3ATM su geçirmezlik, kan oksijen izleme ve 1,28 inç dairesel ekran, Fossil’in en yeni akıllı saatlerini daha önce inceleme şansınız olduysa bu özellikler size tanıdık gelecektir. Saatte LTE özelliği olmayacak ve yalnızca 8 GB depolama alanına sahip olacaksınız, ancak çok hızlı şarj (30 dakikada yüzde 80), uyku izlemeyi düzenli olarak kullansanız bile cihazı açık tutacaktır.

Razer x Fossil saat, Ocak ayının sonlarında dünya çapında makul bir 329 $ karşılığında satışa sunulacak. İki dev şirket akıllı saatten yalnızca 1,337 birim üretecek. TAG Heuer’in Super Mario versiyonuna çok benzer şekilde, bu, akıllı saatleri oyun topluluğunun temel bir parçası yapmaktan çok ayrıcalık sağlayacak bir ürün olarak görülüyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Razer ve Fossil, Oyuncular İçin Sınırlı Sayıda Akıllı Saat Yaptı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör