Sportif ve Geniş, Yeni Opel Astra Sports Tourer Tanıtıldı

blank
Sportif ve Geniş, Yeni Opel Astra Sports Tourer Tanıtıldı

İçerik: Sportif ve Geniş, Yeni Opel Astra Sports Tourer Tanıtıldı

Sportif ve Geniş, Yeni Opel Astra Sports Tourer Tanıtıldı:

60 yıl önce Opel Kadett Caravan ile yola çıkan ve ilk Alman station wagon modelinin genlerini günümüz teknolojileri ile birleştiren model, Opel Visor marka yüzü ve Pure Panel dijital kokpit gibi yeni nesil Opel tasarım unsurlarını bünyesinde barındırıyor. Yeni model, kompakt station wagon segmentinde Intelli-Lux LED® Pixel Far teknolojisini sunarken, sınıfının en iyisi ergonomik AGR koltuklarla optimum konfor ve destek sağlıyor.

Eylül ayında dünyaya tanıtılan yeni nesil Astra Hatchback’in ardından Opel, merakla beklenen yeni station wagon versiyonu Astra Sports Tourer’ı da görücüye çıkardı. Yeni versiyon, Alman otomobil üreticisinin elektrik güç ünitesine sahip ilk station wagon modeli olacak ve iki farklı güç seviyesine sahip plug-in hibrit versiyona sahip olacak. Yeni model, atası Opel Kadett Caravan ile 60 yıl önce başlayan başarılı kompakt station wagon tarihinin izlerini günümüzün modern teknolojileri ve çizgileriyle birleştiriyor.

blank

Opel CEO’su Uwe Hochgeschurt, markanın bu yeni modelle fark yaratacağının altını çizerek, “Yeni Astra Sports Tourer, elektrikli, dijital ve heyecan verici tasarımıyla yeni bir dönemin çok yönlü bir aracı olarak öne çıkıyor. Uzun süredir devam eden kompakt station wagon geleneğimizi, şarj edilebilir hibrit teknolojisi gibi yeniliklerle geleceğe taşıyoruz. Etkileyici görünümü ile Opel’in yeni müşterilerini Sports Tourer’a kazandıracağından eminiz.” dedi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Sportif ve Geniş, Yeni Opel Astra Sports Tourer Tanıtıldı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek. Extreme E’nin kardeş şampiyonasının 2024’te başlaması bekleniyor. …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör