TOMTOM GO Navigasyon Uygulaması Artık Türkiye’de

blank
TOMTOM GO Navigasyon Uygulaması Artık Türkiye'de

İçerik: TOMTOM GO Navigasyon Uygulaması Artık Türkiye’de

TOMTOM GO Navigasyon Uygulaması Artık Türkiye’de:

Navigasyon ve haritalama teknolojisindeki liderliğiyle tanınan; iOS ve Android tabanlı cihazlar için uygulamalar üreten TomTom, 150’den fazla ülkenin konforlu sürüş keyfini şimdi de Türkiye’de kullanıcılarıyla buluşturdu.

Türkiye’de yeni piyasaya sürdükleri mobil uygulama hakkında açıklama yapan TomTom Tüketici Ürünleri, Ürün ve Pazarlama Direktörü Tomas Cafferata, “TomTom GO Navigasyon, gizlilik ilkesini merkeze alan ve yenilikçi özellikleriyle fark yaratan bir uygulama. maksimize etmek istiyoruz. 150’den fazla ülkede kullanılan uygulamamızı Türkiye’deki kullanıcılarla buluşturmanın heyecanını yaşıyoruz” dedi.

Şirketin önemli ürünlerinden biri olan TomTom GO Navigasyon uygulaması, çevrimdışı haritalar sayesinde, internet bağlantısı olmasa bile kullanıcılarına gerçek zamanlı trafik koşullarını iletme özelliğine sahip. Ülkemizde güvenli ve trafiğe takılmadan zamandan tasarruf edebilirsiniz. Üç sürüş keyfi sağlayacak olan KazanTomTom GO Navigasyon, 30 günlük ücretsiz deneme süresinden sonra aylık veya yıllık abonelik planlarıyla satın alınabilir.

TomTom GO Navigasyon uygulamasını diğer navigasyon uygulamalarından ayıran en önemli özelliklerden biri de çevrimdışı haritalar sayesinde internet bağlantısı olmadan dahi kaybolmadan veya internet harcamadan ülkemizin en ücra köşelerine gitmenize olanak sağlamasıdır. TomTom ayrıca trafik izleme sistemi ile trafik sıkışıklığı, yeni kapanan şeritler, aktif yol yapımları ve diğer trafik gecikmeleri konusunda erken uyarı vererek sürücülerin zamandan tasarruf etmesine yardımcı oluyor.

Gizlilik ilkesini ilke edinen TomTom GO Navigasyon, yenilikçi içerikleri ve Premium navigasyon özellikleriyle fark yaratıyor ve sürücülerin gidecekleri yere daha güvenli bir şekilde ulaşmalarını sağlıyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: TOMTOM GO Navigasyon Uygulaması Artık Türkiye’de

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Çin, Dijital Müzik Platformlarının Anlaşmalarını İptal Etti

Çin, Dijital Müzik Platformlarının Anlaşmalarını İptal Etti: Çin’in telif hakkı yetkilisi Perşembe günü yaptığı açıklamada, …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör