Türkiye’nin En Çok Satan Akıllı Telefon Markası, Xiaomi Oldu

blank
Türkiye'nin En Çok Satan Akıllı Telefon Markası, Xiaomi Oldu

İçerik: Türkiye’nin En Çok Satan Akıllı Telefon Markası, Xiaomi Oldu

Türkiye’nin En Çok Satan Akıllı Telefon Markası, Xiaomi Oldu:

Küresel teknoloji lideri Xiaomi, pazar veri sağlayıcıları Temmuz 2021’e kadar Canalys’in yakın tarihli bir raporuna göre, Ağustos ve Eylül aylarını kapsayan üçüncü çeyrekte Türkiye’nin en çok satan akıllı telefon markası oldu.

Xiaomi ankete göre yüzde 26 pazar payı ve yıllık yüzde 340 büyüme ile Türkiye akıllı telefon pazarının ilk sırasına yerleşti.

Xiaomi Türkiye Satış Direktörü İrfan Öztürk, “Ürün geliştirme sürecimizdeki ilerlememiz hakkındaki görüşlerini sürekli bize anlatan Mir ve hayranlarımızın ve kullanıcılarımızın desteği olmadan bu noktaya gelmemiz mümkün olmadı. Bu noktada büyük emeği geçen başta Türk halkı olmak üzere medyaya, kanaat önderlerine ve iş ortaklarına teşekkür ederiz.Xiaomi olarak bu yıl 10. yılımızı kutladık.Başarıya ulaşmada ve gerçekleştirmemizde büyük rol oynayan üç yol gösterici ilkemiz var. dünyanın neresinde olursa olsun herkese yenilikçi ürünler sunma vizyonumuz: Araştırma ve yeniliklerimizden asla vazgeçmeyeceğiz, en yenilikçi teknolojileri herkese sunmaya devam edeceğiz. En iyi fiyat/performans oranına sahip ürünleri sunmaya devam edeceğiz. En etkileyici ürünleri üretmeye devam edeceğiz.

Canalys’in son araştırmaları, tüketicilerimizin ilke edinmesinin ardından Xiaomimi Türkiye’nin iki yıldan daha kısa sürede pazara girmesi, Türkiye’nin bir numaralı akıllı telefon markası olduğunu gösteriyor. Ne olursa olsun, teknoloji yeniliklerinin peşinde koşmanın Xiaomi’nin rekabet gücü için her zaman bir ön koşul olacağına inanıyoruz. Harika ürünleri uygun ve uygun fiyatlarla sunmak en önemli stratejilerimizden biri olmaya devam edecek. En kaliteli ve etkileyici ürünleri geliştirmek mühendislik kültürümüzün bir parçasıdır. Bu üç ilke, Xiaomi’nin kalitede büyümesini sağlayacak ve önümüzdeki on yıl için manifestomuz olacak ”dedi.

Xiaomi, üç ana pazar veri sağlayıcısı Canalys, IDC ve Counterpoint Research’e göre 2020’nin üçüncü çeyreğinde Temmuz, Ağustos ve Eylül’ü kapsayan dünyanın üçüncü büyük akıllı telefon üreticisi unvanını da kazanmıştı.

5 1 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Türkiye’nin En Çok Satan Akıllı Telefon Markası, Xiaomi Oldu

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör