WhatsApp ‘tan Büyük Bir Güncelleme Daha Geliyor

blank
WhatsApp 'tan Büyük Bir Güncelleme Daha Geliyor

İçerik: WhatsApp ‘tan Büyük Bir Güncelleme Daha Geliyor

WhatsApp ‘tan Büyük Bir Güncelleme Daha Geliyor. WhatsApp, Android’de sürümünde kullanıcıların bir sohbetten diğerine geçerken bile sesli mesajları dinlemeye devam etmelerini sağlayacak küresel bir sesli mesaj özelliğini test ediyor. Şu anda uygulama, bir kullanıcı söz konusu mesajın olduğu sohbetten ayrıldığında sesli mesajı oynatmayı durduruyor. Güncelleme, sesli mesajların arka planda oynatılmasına izin veriyor gibi görünüyor. WhatsApp, son birkaç aydır, kullanıcılarını platformda daha fazla sesli mesaj alışverişi yapmaya ikna etmek için sesli mesaj deneyimini geliştiriyor.

WhatsApp beta inceleme kurulu WABetaInfo tarafından hazırlanan bir rapora göre, WhatsApp Android beta sürüm 2.22.3.1, sesli mesaj özelliği hakkında ipuçları taşıyor. Ancak bu özellik henüz beta test kullanıcılarına sunulmadı. WABetaInfo, özelliği göstermek için bir ekran görüntüsü paylaştı. Sohbet listesinin en üstünde görünecek sesli mesajı duraklatma, devam ettirme ve kapatma özelliğine sahip bir arayüz görünüyor.

WhatsApp’ın gelişmiş sesli mesajlaşma özelliğini ne zaman getireceğine dair kesin ayrıntılar henüz açıklanmadı. Özelliğin hem Android hem de iOS platformlarında beta test kullanıcılarına ne zaman sunulacağı da belli değil.


WhatsApp, sohbet üzerinden medya paylaşımı ile durumu güncellemenize izin verecek. Geçen ay, WhatsApp, kullanıcıların kayıtlarını tanıdıklarına göndermeden önce gözden geçirmelerini sağlamak için bir sesli mesaj önizleme özelliği sundu. Ayrıca yakın zamanda sesli mesajlar için dalga formları getirdi ve sesli mesajlar için oynatma hızı desteğini etkinleştirdi.

5 1 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: WhatsApp ‘tan Büyük Bir Güncelleme Daha Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör