Apple Bu Yıl 5G Bağlantılı iPhone SE’yi Piyasaya Sürecek

blank
Apple Bu Yıl 5G Bağlantılı iPhone SE'yi Piyasaya Sürecek

İçerik: Apple Bu Yıl 5G Bağlantılı iPhone SE’yi Piyasaya Sürecek

Apple Bu Yıl 5G Bağlantılı iPhone SE’yi Piyasaya Sürecek. Apple’ın bu yıl Mart veya Nisan aylarında 5G bağlantısı desteğiyle iPhone SE’yi piyasaya sürmeyi planladığı bildiriliyor.

Bir haber bültenine göre, Apple’ın bu yılın ilk büyük etkinliğine Mart veya Nisan aylarında ev sahipliği yapması bekleniyor ve önceki etkinliklere benzer şekilde bu etkinlik de sanal olarak gerçekleştirilecek.

2022 iPhone SE’nin yılın ilk yarısında piyasaya sürüleceği ve 3 GB belleğe sahip olacağı, 2023 iPhone SE’nin ise daha büyük bir ekran ve 4 GB bellek dahil olmak üzere daha önemli değişikliklere sahip olacağı bildiriliyor.

Ekran analisti Ross Young, daha önce Apple’ın 2022’de piyasaya sürülmek üzere 5G bağlantılı yeni 4.7 inç iPhone SE üzerinde çalıştığını ve ardından 2024’te çıkarmak üzere 5,7 inç ila 6,1 inç LCD ekrana sahip bir iPhone SE modeli üzerinde çalıştığını söyledi.

Young, başlangıçta daha büyük iPhone SE modelinin 2023 için planlandığını, ancak 2024’e ertelendiğini söyledi, ancak Kuo, 2023 için hala kartlarda olduğuna inandığını söyledi. 2022 iPhone SE’nin tasarımı ve 4.7 inçlik ekranı koruması bekleniyor. Mevcut modelin ve 5G bağlantısı eklenmiş halinin, A14 veya A15 yongasını içerip içermeyeceği belli değil.

5 1 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Apple Bu Yıl 5G Bağlantılı iPhone SE’yi Piyasaya Sürecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör