Citroen C5, Konfor Standartlarını Belirlemeye Devam Ediyor

blank
Citroen C5, Konfor Standartlarını Belirlemeye Devam Ediyor

İçerik: Citroen C5, Konfor Standartlarını Belirlemeye Devam Ediyor

Citroen C5, Konfor Standartlarını Belirlemeye Devam Ediyor. Citroën’in tanıtıldığı ilk günden bu yana konfor özellikleriyle sınıfının standartlarını belirlediği modeli C5 Aircross, yenilenerek daha güçlü ve çarpıcı bir görünümle yollara çıkıyor. C5 Aircross’ta yapılan tasarım dokunuşları, markanın yeni tasarım dilini ortaya koyuyor ve otomobilde genişlik algısını artırıyor. Araç içi konfor konusunda kendi segmentinde çıtayı bir üst seviyeye taşımaya devam eden C5 Aircross; Citroën Advanced Comfort® süspansiyon, yeni Citroën Advanced Comfort® koltuklar, rakipsiz iç mekan ve modülerliğin yanı sıra Otoyol Sürüş Asistanı gibi sürüş destek teknolojileri rakiplerinden ayrılıyor.

Citroën C2018 Aircross, ilk tanıtımından bu yana, iç hacmi, modülerliği ve hepsinden önemlisi, sınıfında rakipsiz konforu ve 260.000’den fazla küresel satış başarısı ile son derece rekabetçi kompakt SUV segmentine damgasını vurdu. Yeni C5 Aircross ise çok daha konforlu bir sürüş deneyimi ve işlevsel bir iç mekan deneyimi sunarak sınıfına hakim olmaya devam ediyor.

Yeni C5 Aircross, ön tasarımındaki yeni çizgilerle markanın mevcut tasarım dilini başarıyla yansıtıyor. Dikey tasarım detayları aracın modern görünümünü güçlendiriyor ve genişlik algısını artırıyor. LED teknolojisi, piyano tuş tasarımı ile 3 boyutlu etkiyi güçlendirmeyi durduruyor. Ayrıca yeni 18 inçlik elmas kesim alaşım jantlar, aracın her türlü yol koşuluyla baş edebilen güçlü SUV duruşuna katkıda bulunuyor.

Dış tasarımı daha prestijli ve çekici hale getirme hamlesinin ardından, yeni C5 Aircross’un içi de daha dinamik ve rafine. diye bağırdı kazan. C5 Aircross, daha modern bir yolcu kabini görünümü veren ön panelin üzerinde yüzer gibi görünen yeni 10 inç dokunmatik ekranla donatılmıştır. Ayrıca tamamen özelleştirilebilir 12,3 inç dijital ekran; Navigasyon haritası, aktif sürüş destek sistemleri gibi tüm temel ve özelleştirilebilir bilgileri doğrudan sürücünün görüş alanına getirir ve sürüş güvenliğini destekliyor.

C5 Aircross, C4 ve C5 X ile sunulan yeni nesil Citroën Advanced Comfort® koltuklarla konforu maksimuma çıkarıyor. Sürücü ve ön yolcu tarafında sunulan ısıtma ve masaj fonksiyonları, lüks algısının sınıf standartlarının üzerinde yaşanmasını sağlıyor.

Daha şık ve zengin kişiselleştirme seçenekleri
C-SUV segmenti müşterilerinin beklentilerini karşılamak için yeni C5 Aircross’ta çok özel kişiselleştirme çözümleri sunuluyor. C5 Aircross, dış ışığa bağlı olarak koyu maviden siyaha dönüşen yeni Eclipse Blue renginin yanı sıra Kutup Beyazı, Sedef Beyazı, İnci Siyahı, Platin Grisi, Çelik Grisi gibi farklı gövde renkleriyle zengin bir seçim listesine sahip. Ön hava girişlerine ve Airbump®’a da yeni renkler uygulandı.

Konfor özellikleriyle Citroën DNA’sının seçkin bir temsilcisi olan yeni C5 Aircross, segmentinin öne çıkan özelliklerini korurken, konfor ve kullanım kolaylığı odaklı özel bir deneyim sunuyor. Citroën’e özel Progressive Hydraulic Cushions® süspansiyon, yoldaki kusurları dikkatlice filtreler ve yolcuların gerçek bir “uçan halı” etkisi ile mutlak konfor içinde seyahat etmelerini sağlar.

C5 Aircross, segmentte üç bağımsız kızak, katlanabilir ve yatırılabilen arka koltuklar sunan tek SUV olarak kullanıcılara gelişmiş bir işlevsellik ve modülerlik deneyimi sunuyor. Ayrıca araç içindeki koza etkisini güçlendiren akustik lamine ön cam gibi çözümlerle ses yalıtımına ekstra özen gösteriliyor. C5 Aircross, yolcularının konforunu ve güvenliğini artırmak için birçok yeni nesil teknoloji sunuyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Citroen C5, Konfor Standartlarını Belirlemeye Devam Ediyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek. Extreme E’nin kardeş şampiyonasının 2024’te başlaması bekleniyor. …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör