PUBG: Battlegrounds Ücretsiz Oyun Modeline Geçiyor

blank
PUBG: Battlegrounds Ücretsiz Oyun Modeline Geçiyor

İçerik: PUBG: Battlegrounds Ücretsiz Oyun Modeline Geçiyor

PUBG: Battlegrounds Ücretsiz Oyun Modeline Geçiyor. Yayıncı Krafton çarşamba günü yaptığı açıklamada, PUBG: Battlegrounds’ın ücretsiz oynanabilen bir modele geçtiğini ve tüm oyunculara PC ve konsollarda ücretsiz olarak sunulduğunu duyurdu. Premium yükseltme, daha fazla G-Coin, Hayatta Kalma Ustalığı XP için yüzde 100 artış, özel oyun içi öğeler ve Dereceli oyun moduna erişim ile özel maç işlevselliği gibi avantajlarla birlikte gelecek.

Krafton, PUBG: Battlegrounds’ı oynaması ücretsiz bir modele taşıma kararını ilk olarak 9 Aralık’ta 12 Ocak’ta yapılması planlanan The Game Awards 2021’de açıklamıştı. Oyun, piyasaya çıktığı 2017’den bu yana 75 milyonun üzerinde kopya sattı. Oyun ayrıca PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series S, Xbox Series X ve Xbox One’da mevcuttur. Bununla birlikte, Dereceli ve özel maç modlarının yanı sıra ek oyun içi ödüllere erişmek isteyen oyuncular, premium hesap yükseltmesi için 12.99$ ödemek zorunda kalacaklar.

Battlegrounds Plus premium hesap yükseltmesini satın alan oyuncular, Survival XP’de yüzde 100 artışla birlikte ek 1.300 G-Coin’e sahip olacak. Hesaplarını yükselten oyuncular ayrıca kariyer modunda Madalya sekmesine erişebilecek ve Dereceli modu ve Özel maç işlevine erişebilecek. Battlegrounds Plus yükseltmesi ayrıca Captain’s Camo seti gibi oyun içi öğelere erişim sağlayacak.

BGMI, Bir Haftada 70.000’den Fazla Hesabı Hile İçin Yasakladı. PUBG: Battlegrounds’ı satın alan oyuncular, kendilerini otomatik olarak Battlegrounds Plus’a yükselten bir Özel Hatıra paketi alacak.

Krafton ayrıca, dronlar ve EMT Gear ile uzak yerleri keşfetmek için yeni Taktik Ekipman getiren PUBG: Battlegrounds Güncelleme 15.2’yi piyasaya sürdüğünü de açıkladı. 15.2 sürümüne yapılan güncelleme, Krafton’a göre temel bir eğitim modu, AI eğitim maçı ve Lobi Eğitim Görevleri ile yenilenmiş öğreticiler de getirecek.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: PUBG: Battlegrounds Ücretsiz Oyun Modeline Geçiyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör