Redmi K50 Serisi Teknik Özellikleri Açıklandı

blank
Redmi K50 Serisi Teknik Özellikleri Açıklandı

İçerik: Redmi K50 Serisi Teknik Özellikleri Açıklandı

Redmi K50 Serisi Teknik Özellikleri Açıklandı. Xiaomi, Redmi K50 serisi akıllı telefonlarından birinin Şubat ayında piyasaya çıkacağını duyurdu ve şirket, akıllı telefonun bazı özelliklerini paylaştı. Redmi K50 Gaming Edition, Xiaomi’nin oyun odaklı akıllı telefonunu bazı temel özelliklere göre Redmi K50 serisinde piyasaya sürülen ilk akıllı telefon olabilir.

Redmi K50 serisi akıllı bir telefon da bir Geekbench listesine girdi. Bu durum Akıllı telefonun bir Qualcomm işlemci tarafından desteklendiğini ve 12 GB RAM’e sahip olduğunu gösteriyor. Şirkete göre Redmi K50 serisi akıllı telefon önümüzdeki ay piyasaya çıkacak.

Ayrıca, akıllı telefonun DreamPhone olarak kodlandığını ve Snapdragon 8 Gen 1 SoC tarafından destekleneceğini belirtiyor. Bu akıllı telefon ayrıca çift VC sıvı soğutmaya sahip olacak. Redmi K50 serisi ahize, pili 17 dakikada tamamen şarj edebilen 120W hızlı şarj desteğine sahip 4.700mAh bataryaya sahip olacak.

Bazı siteler, Redmi K50 Gaming Edition’ın JBL, Corning Gorilla Glass Victus koruması ve 120W hızlı şarj destekli 4.700mAh pil ile hoparlör alacağından bahsediyor. Bu özellikler Redmi tarafından Weibo gönderisinde paylaşılan özelliklerle eşleşiyor, bu nedenle Redmi K50 Gaming Edition’ın piyasaya sürülen ilk Redmi K50 serisi akıllı telefon olabileceği tahmin ediliyor.

5 1 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Redmi K50 Serisi Teknik Özellikleri Açıklandı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör