‘S.T.A.L.K.E.R. 2’ Oyunu Bir Yıl Sonra Piyasaya Çıkacak

blank
'S.T.A.L.K.E.R. 2' Oyunu Bir Yıl Sonra Piyasaya Çıkacak

İçerik: ‘S.T.A.L.K.E.R. 2’ Oyunu Bir Yıl Sonra Piyasaya Çıkacak

‘S.T.A.L.K.E.R. 2’ Oyunu Bir Yıl Sonra Piyasaya Çıkacak. STALKER, hayranların serideki en son oyuna sahip olmak için beklenenden bir süre daha beklemeleri gerekecek.

GSC Game World yaptığı açıklamada, “Vizyonumuzu gerçekleştirmek ve oyunun istenen durumunu elde etmek için bu yedi aylık ek geliştirme gerekiyor” dedi.

“S.T.A.L.K.E.R. 2, GSC tarihindeki en büyük projedir ve kapsamlı test ve detay gerektirir.” Görünen o ki; Şirketin karakterlerin tüm detaylarını tam olarak düzeltmek için biraz daha zamana ihtiyacı var.

Şirket, hayatta kalma korku oyununu erteleme kararının kolay bir karar olmamasına rağmen, “özellikle böyle bir projede, geliştirmenin gerektiği kadar uzun sürmesi gerektiğine” inandığını belirtti.

Önümüzdeki ay S.T.A.L.K.E.R. hakkında daha fazla ayrıntı vermeyi planlıyor. 2009’dan bu yana seriye ilk giriş olacak olan bu oyun, başlangıçta Xbox Series X/S ve PC’de mevcut olacak – Xbox Game Pass’te ise ilk kez çıkacak.

GSC Game World, kısa süre önce oyuna NFT’leri dahil etme planı nedeniyle eleştiri yağmuruna tutuldu. Sadece bir gün sonra stüdyo, büyük bir tepkinin ardından “S.T.A.L.K.E.R 2’de NFT ile ilgili her şeyi iptal edeceğini” söyledi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: ‘S.T.A.L.K.E.R. 2’ Oyunu Bir Yıl Sonra Piyasaya Çıkacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör