Twitter’dan Engellenen Hesaplar İçin Yeni Güncelleme

blank
Twitter'dan Engellenen Hesaplar İçin Yeni Güncelleme

İçerik: Twitter’dan Engellenen Hesaplar İçin Yeni Güncelleme

Twitter’dan Engellenen Hesaplar İçin Yeni Güncelleme. Twitter, sessize aldığınız veya engellediğiniz hesaplardan ve sessize aldığınız anahtar kelimeler arasından hiçbir şey görmediğinizden emin olmak için daha fazlasını yaptığını söylüyor. Bu anahtar kelimeleri ve hesapları platformun daha fazla alanında gizlemek için güncellemeler üzerinde çalışıyor.

İnternette ve iOS ve Android uygulamalarında, artık Keşfet sekmesinde veya ‘neler oluyor’ kenar çubuğunda sessize alınan ve engellenen hesaplardan gelen etkinlikleri görmeyeceksiniz. Platformdan gelen e-postalar veya olaylara dayalı bildirimlerde görünmeyecek.

Bu, kullanıcılara platformda gördükleri üzerinde daha fazla kontrol sağlaması gereken hoş, gecikmiş bir değişiklik. Ayrıca, bir şovun veya oyunun adını sessize alırlarsa, insanların kenar çubuğundaki spoilerden kaçınmasına yardımcı olacak. Bu güncellemeyle ilgili tweet’ler göz önüne alındığında, Twitter, sessize alınmış ve engellenmiş hesaplardan ve anahtar kelimelerden tweet’leri silmenin daha fazla yolunu arıyor gibi görünüyor.

Twitter, son aylarda tacizi önlemek için diğer özellikleri test etti veya kullanıma sundu. “Zararlı dil kullanabilecek veya tekrarlayan, davetsiz yanıtlar gönderebilecek” hesapları otomatik olarak ve geçici olarak engelleyen bir Güvenlik Modu denedi. Ekim ayında, istenmeyen bir takipçiyi engellemek zorunda kalmadan kaldırmanın bir yöntemini kullanıcılara sunmuştu.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Twitter’dan Engellenen Hesaplar İçin Yeni Güncelleme

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör