Snapchat, Sohbetlere Bitmoji Tepkileri Ekleyecek

blank
Snapchat, Sohbetlere Bitmoji Tepkileri Ekleyecek

İçerik: Snapchat, Sohbetlere Bitmoji Tepkileri Ekleyecek

Snapchat, Sohbetlere Bitmoji Tepkileri Ekleyecek:

Snapchat yeni yılı bir dizi yeni özellikle karşılıyor. Önümüzdeki günlerde Android ve iOS kullanıcıları sohbetlerde bireysel mesajlara cevap verebilecek. Bu nedenle, bir grup sohbeti biraz kontrolden çıkıyorsa, ancak konuşmanın bir yönünü sürdürmek istiyorsanız, Sohbet Yanıtları, parmağınızı bir mesajın üzerinde tutup Yanıtla seçeneğini seçerek bir ileti dizisi başlatmanıza olanak tanıyacak.

Yakında Bitmoji tepkilerini de sohbetlerde kullanabileceksiniz. Başparmak yukarıya, başparmak aşağı, bir kalp, bir alev ve sevinç gözyaşları dahil olmak üzere yedi seçenek arasından seçim yapabileceksiniz. Yine, bir tepki eklemek için bir mesajı basılı tutmanız yeterli olacak. Telegram yakın zamanda iMessage tarzı tepkileri de yeni özellikleri arasına ekledi.

Bunun da ötesinde, Snapchat kullanıcıları enstantane ve hikayelerde arkadaşlarına anket yapabilecek. Sorunuza bir emoji ile yanıt verebilecekler ve herkesin nasıl oy verdiğini görebileceksiniz. Seçeneği çıkartma klasöründe bulacaksınız.

Snapchat, sesli ve görüntülü arama arayüzünü de geliştirdiğini açıkladı. Siz girmeden önce lens eklemek ve bir grup görüşmesine kimlerin katıldığını görmek daha kolay olacak.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Snapchat, Sohbetlere Bitmoji Tepkileri Ekleyecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör