Twitch Yayıncıları, Takipçilerine Sanal Hediyeler Verebilecek

blank
Twitch Yayıncıları, Takipçilerine Sanal Hediyeler Verebilecek

İçerik: Twitch Yayıncıları, Takipçilerine Sanal Hediyeler Verebilecek

Twitch Yayıncıları, Takipçilerine Sanal Hediyeler Verebilecek:

Bugünden itibaren, çoğu Twitch ortağı ve bağlı kuruluşu, topluluk üyelerine onları takip ettikleri için emoji ve hediyeler dağıtabilecek. Takipçilerin yenilerini yükleyerek, yalnızca abone katmanlarından taşıyarak veya Twitch tarafından oluşturulan varsayılan ifadeler arasından seçim yaparak ücretsiz olarak kullanabilecekleri beş adede kadar ifade ayarlayabilecekler. Canlı yayın platformu, geçtiğimiz Haziran ayında takipçi ifadelerini test etmeye başladı ve şimdi daha geniş bir kitleye ulaşabiliyor.

Ancak şöyle bir fark olacak: takipçi ifadeleri sunmak için bir yayıncının anında ifade yüklemeleri için uygun olması gerekecek. Bu özellik, yayıncıların topluluklarının Twitch personeli tarafından manuel incelemeye gerek kalmadan anında erişebilecekleri ifadeler eklemesine olanak tanıyacak. İçerik oluşturucuların hesaplarının uygun olması için iyi durumda olması gerekecek (örneğin, önceki 60 gün içinde askıya alınmış olamazlar).

Anında yükleme uygunluğunu kaybederlerse, yayıncılar mevcut takipçi ifadelerini yeniden düzenleyebilecek ve silebilecekler; yenilerini ekleyemez veya diğer katmanlardan ifadeleri yeniden atayamayacaklar.

Şimdiye kadar, kanala özgü ifadeler çoğunlukla yalnızca aboneler tarafından kullanılabiliyordu, ancak bazı yayıncılar izleyicilerin bazı ifadelerin kilidini açmak için Kanal Puanlarını kullanmasına izin verme hakkına sahipler. Takipçi ifadeleri, yayıncılara, abone olamasalar bile izleyicilerin bir topluluğun parçası olduklarını hissettirmek için başka bir yol bulmak zorunda kalacak.

Twitch ayrıca, bağlı kuruluşların bu ay yalnızca abonelere özel animasyonlu ifadelere erişmesi gerektiğini açıkladı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Twitch Yayıncıları, Takipçilerine Sanal Hediyeler Verebilecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör