Zoom, 2022 İçin Heyecan Verici Yeniliklerini Duyurdu

blank
Zoom, 2022 İçin Heyecan Verici Yeniliklerini Duyurdu

İçerik: Zoom, 2022 İçin Heyecan Verici Yeniliklerini Duyurdu

Zoom, 2022 İçin Heyecan Verici Yeniliklerini Duyurdu:

Zoom, pandemi sonrası çalışma hayatının evrimini hızlandıracak, çalışanların yeni çağa uyum sağlamasını sağlayacak ve işbirliğini kolaylaştırarak hibrit çalışmaya geçişi olabildiğince sorunsuz hale getirecek yenilikleri tanıttı.

2021’de şirketler, ofise güvenli bir dönüş düzenlerken uzak profesyonellerin bağlantısını kolaylaştırmak ve üretkenliğe katkıda bulunmak için çalışırken ciddi zorluklarla karşılaştı. Zoom Video Communications, Inc., kullanıcılarının yeni çalışma ortamlarında başarılı olmak için ihtiyaç duyduğu çözümler ve özelliklerle yıl boyunca bu zorlukların yanında yer aldı.

Zoom, geçtiğimiz yılın son döneminde tanıttığı ve yakın zamanda tanıttığı yeniliklerle iş akışlarını birbirine bağlayarak ve düzenleyerek süreçleri basitleştirirken daha verimli, işbirlikçi ve ilgi çekici bir kullanıcı deneyimi yaratmayı hedefliyor. Gelin bu heyecan verici yeniliklere bir göz atalım.

Grup Toplantısı Görünümü, sanal olarak çalışırken ekiplere bir bağlantı hissi vermek için potansiyel olarak görsel bir kanal düzeni sağlayan bir özelliktir. Bu sayede kanal üyeleri kendilerine özgün bir sanal arka plan seçebilirler, Sohbet Kanalda kimlerin olduğunu kolayca görebilir ve meşgul veya müsait olup olmadığını hızlıca tespit ederek ekipleri bir araya getirebilirler.

Tamamen yenilenen Zoom Whiteboard, ofisten veya uzaktan çalışan katılımcıların bir toplantı ayarlamadan gerçek zamanlı, her yerde, her zaman dijital beyaz tahta üzerinde bir araya gelmelerini sağlar. Bu yeni özellik, Zoom Meetings’in bir dizüstü bilgisayarda, konferans odasında, mobil cihazda veya Ev için Zoom cihazında çalıştığı her yerde kullanılabilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Zoom, 2022 İçin Heyecan Verici Yeniliklerini Duyurdu

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör