Acer Swift 3, Kullanıcıların Yeni Favorisi Oldu

blank
Acer Swift 3, Kullanıcıların Yeni Favorisi Oldu

İçerik: Acer Swift 3, Kullanıcıların Yeni Favorisi Oldu

Acer Swift 3, Kullanıcıların Yeni Favorisi Oldu:

Acer Swift 3 (SF314-511), stil, güç ve dengeyi bir araya getiren sürükleyici bir dizüstü bilgisayar deneyimi sunar. Öğrencilerin ve genellikle ofis dışında çalışanların ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilen dizüstü bilgisayar, her yerde olağanüstü bir deneyim sunmak için Intel® Evo™ platformunda tasarlanmıştır. En yeni nesil Intel Core işlemcilerle gelen Swift 3, şık bir metal kasada mükemmel performans ve göz alıcı görüntüler sunar.

15,90 mm inceliğinde ve 1,2 kg ağırlığında olan cihaz, renk değiştirilebilir ve tamamen metal şık kasası ile bir çantada rahatlıkla taşınabilir. Basit ve etkili menteşe tasarımı, dizüstü bilgisayarın serin kalmasını ve havalı görünmesini sağlar. Ultra dar çerçeveli ekranı ile %85,73 ekran gövdesine sahip olan cihaz, kullanıcılara çok daha geniş bir çalışma alanı sunuyor. Swift 3’ün 14 inç FHD IPS parlama önleyici ekranı, sürekli olarak zengin, parlak ve titreşimsiz görüntüler sağlar.

Intel Iris Xe ekran kartı sayesinde üstün bir görsel deneyim sunan Swift 3, 8 GB LPDDR4X RAM ve 512 GB PCIe Gen4 SSD depolama özellikleriyle dikkat çekiyor. Uzun ömürlü piliyle Swift 3, tam şarjdan sonra 16 saate kadar ve sadece 4 dakikalık şarjdan sonra 30 saate kadar kullanım sunar. Swift 3, kapatıldığında USB Type-A ile harici bir cihazı da şarj edebilir.

Parmak izi okuyucusu ile Windows Hello özelliğinden yararlanarak güvenli ve kolay oturum açmayı sağlayan Swift 3, üzerinde bulunan tam işlevli USB Type-C bağlantı noktası sayesinde Thunderbolt™ 4 veya USB 3.2 Gen 2 üzerinden son derece hızlı veri aktarabiliyor. Cihaz ayrıca 2 adet USB 3.2 Gen 2 Type-C bağlantı noktasına sahiptir. Çift bantlı Wi-Fi 6 (802.11ax) bağlantısı, Wi-Fi 802.11’den (75ac) üç kata kadar daha fazla aktarım hızı ve yüzde 5’e kadar daha düşük gecikme süresi sağlar.

Termal tasarım, dizüstü bilgisayarın sessiz ve ısınmadan çalışmasını sağlamak için birçok farklı soğutma modu sunar. Kullanıcılar, fanların sessiz, normal ve performans seçeneklerinde çalışmasını sağlamak için “Fn+F” kısayolunu kullanabilirler. Swift 3’ün hava emişli klavye tasarımı, soğutma performansını iyileştirir ve hava emişsiz bir klavyeye göre yüzde 10’a kadar daha fazla ısı yayar. Daha büyük havalandırma deliklerine sahip fan tasarımı ile cihaz, daha fazla havayı verimli bir şekilde çekebilir ve hava akışında %10’a kadar iyileştirme sağlayabilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Acer Swift 3, Kullanıcıların Yeni Favorisi Oldu

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör