iPhone SE 3, 5,69 İnç Ekrana Sahip Olabilir

blank
iPhone SE 3, 5,69 İnç Ekrana Sahip Olabilir

İçerik: iPhone SE 3, 5,69 İnç Ekrana Sahip Olabilir

iPhone SE 3, 5,69 İnç Ekrana Sahip Olabilir:

iPhone SE 3 bilgisayar destekli tasarım (CAD) görselleri çevrimiçi olarak ortaya çıktı ve Apple meraklılarına yaklaşmakta olan telefonun tasarımına bir fikir verdi. Görüntülerde gösterilen iPhone SE 3’ün tasarımı, önceki iPhone SE (2020) ve iPhone XR’nin tasarımına oldukça benziyor. Telefonun ön tarafında Face ID için bir çentik olduğu ve telefonun arkasında, akıllı telefonun Apple logosu ile birlikte tek bir kamera ve LED flaş taşıdığı görülüyor. Yaklaşan iPhone SE 3’ün şirketin A15 Bionic SoC’si tarafından desteklenmesi bekleniyor. Ancak Apple, iPhone SE 3 ile ilgili henüz bir açıklama yapmadı.

iPhone SE 3 CAD çizimleri, TenTechReview tarafından bilinen tipster David Kowalski (@xleaks7) ile işbirliği içinde paylaşıldı. Bahsedildiği gibi, sızdırılan görseller iPhone SE 2020’ye benzer bir görünüm sergilendi. Görsel, iPhone SE 3’ü Beyaz renkte gösterdi. ​telefonun dokunmatik kimlik düğmesine sahip olduğu görülüyor. Sızdırılan görsellere göre iPhone SE 3’ün ön tasarımı, çentikli ve simetrik çerçeveli iPhone XR ile aynı olacak.

Görüntüler, sağ tarafa yerleştirilmiş bir güç düğmesi ve SIM girişi görülüyor. Ses seviyesi rocker’ları ve uyarı kaydırıcısı sol tarafta konumlandırılacak. Ayrıca, şarj portu ve hoparlör ızgaraları ahizenin alt kısmında yer alacak. Paylaşılan görsellere göre iPhone SE 3, 138,4×67,3 x7,3 mm ölçülerinde olacak. Telefonun bir kamera çıkıntısı ile 8.2mm kalınlığa sahip olması bekleniyor. Rapora göre ekran 131,3 x 60,2 mm ölçülerinde olacak. Yeni iPhone SE 3’ün 5.69 inç ekran boyutuna sahip olacağı da sızdırılan bilgiler arasında yer aldı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: iPhone SE 3, 5,69 İnç Ekrana Sahip Olabilir

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör