Realme 9 Pro, Snapdragon 695 5G SoC’ye Sahip Olabilir

blank
Realme 9 Pro, Snapdragon 695 5G SoC'ye Sahip Olabilir

İçerik: Realme 9 Pro, Snapdragon 695 5G SoC’ye Sahip Olabilir

Realme 9 Pro, Snapdragon 695 5G SoC’ye Sahip Olabilir:

Realme 9 Pro’nun temel özellikleri ve tasarımı çevrimiçi olarak ortaya çıktı. Yaklaşan akıllı telefonun, dikdörtgen bir kamera modülüne yerleştirilmiş üçlü bir arka kamera kurulumuna sahip olması bekleniyor. Realme akıllı telefon, selfie kamerası için delikli bir oyuğa sahip düz 6.59 inç ekran ile gelecek. Spesifikasyonlar açısından, Realme 9 Pro’nun 8 GB’a kadar RAM ve 128 GB yerleşik depolama ile eşleştirilmiş bir Qualcomm Snapdragon 695 5G SoC’ye sahip olduğu söyleniyor. Akıllı telefonun 5.000 mAh pil kapasitesine sahip olması bekleniyor.

Tanınmış teknoloji yazarı Steve Hemmerstoffer, SmartPrix ile işbirliği içinde, Realme 9 Pro’nun bazı yeni görüntülerini paylaştı. Belirtildiği gibi, görüntüler, LED flaş da içeren dikdörtgen bir kamera modülüne yerleştirilmiş üçlü bir arka kamera kurulumunu gösteriyor. Altta, renderlar Realme markasını gösterir. Yaklaşan akıllı telefon, sol tarafta bir güç düğmesi ve sağda ses düğmelerine sahip olacak.

Realme 9 Pro’nun ön tarafı, düz bir ekran ve biraz daha kalın bir çene ile üç tarafta ince çerçeveler ile gösteriliyor. Ön taraf, çoğu Realme akıllı telefonunda olduğu gibi sol üst köşeye yerleştirilmiş bir deliğe sahip olacak. Yaklaşan akıllı telefonun renderları Midnight Black, Aurora Green ve Sunrise Blue renk seçeneklerinde de sunulacak.

Rapor ayrıca Realme 9 Pro’nun bazı önemli özelliklerinden de bahsediyor. 120Hz yenileme hızına ve ekran altı parmak izi sensörüne sahip 6.59 inç ekrana sahip olduğu söyleniyor. Telefon kapağının altında, 6GB veya 8GB RAM ve 128GB dahili depolama ile eşleştirilmiş bir Qualcomm Snapdragon 695 5G SoC alacağı söyleniyor.

Optik için, Realme 9 Pro’nun 64 megapiksel birincil sensör, 8 megapiksel ikincil ve 2 megapiksel üçüncül sensörden oluşan üçlü bir arka kamera kurulumuna sahip olduğu söyleniyor. Önde, 16 megapiksel birincil selfie kamerası olabilir. Realme akıllı telefon, 33W hızlı şarj desteği ile 5.000 mAh pil kapasitesine sahip olacak.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Realme 9 Pro, Snapdragon 695 5G SoC’ye Sahip Olabilir

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör