Redmi K50 Gaming Edition’ın Özellikleri Belli Oldu

blank
Redmi K50 Gaming Edition'ın Özellikleri Belli Oldu

İçerik: Redmi K50 Gaming Edition’ın Özellikleri Belli Oldu

Redmi K50 Gaming Edition’ın Özellikleri Belli Oldu:

Redmi K50 Gaming Edition teknik özellikleri yeniden açıklandı. Redmi, yaklaşmakta olan oyun odaklı akıllı telefonun 6.67 inç ekran, çift VC soğutma sistemi ve oyun omuz tetikleyicileri alacağını paylaştı. Ek olarak, yaklaşmakta olan Redmi K50 serisinin en az üç modele sahip olacağı paylaşıldı paylaştı; vanilya Redmi K50, Redmi K50 Pro ve Redmi K50 Gaming Edition. Ayrıca,Redmi’nin birkaç akıllı telefon daha geliştirdiğini ancak pazarlama takma adlarının henüz bilinmediğini belirtildi.

Redmi K50 Gaming Edition’ın bazı önemli özelliklerini paylaşıldı. Oyun odaklı akıllı telefonun, dar bir kasa ile 6.67 inç Huaxing esnek ekrana sahip olduğu söyleniyor. Telefonun 120W hızlı şarj desteği ve 4.700mAh pil kapasitesine sahip olacağı açıklandı. Kamera için, Redmi akıllı telefonun 48 megapiksel veya 64 megapiksel birincil sensörlü üçlü arka kamera kurulumuna sahip olacağı bildirildi. Diğer kamera lenslerinin 13 megapiksel ve 2 megapiksel sensörlere sahip olduğu açıklandı. Ön tarafta ise 16 megapiksellik bir selfie sensörü olacak.

Redmi K50 Gaming Edition’ın ayrıca çift VC soğutma sistemi, oyun omzu tetikleyicileri ve yana monte parmak izi sensörüne sahip olması bekleniyor. Telefonun 162×76.8×8.45mm ölçülerinde ve 210 gram ağırlığında olacağı tahmin ediliyor.

Başka bir teknoloji yazarı, Digital Chat Station, Redmi K50 serisinin vanilya Redmi K50, Redmi K50 Pro ve Redmi K50 Gaming Edition olmak üzere üç versiyona sahip olacağını açıklandı. Tüm bu modellerin ayrıca yana monte edilmiş parmak izi sensörlerine sahip olduğu söyleniyor. Ancak Redmi K50 serisi akıllı telefonlardan birinin ekran içi parmak izi tarayıcıya sahip olma ihtimali var.

Redmi, yeni akıllı telefonlar üzerinde de çalışıyor. Redmi L16 ve Redmi L16U şu anda test aşamasında. Bunun yanı sıra, Xiaomi alt markası, 4G bağlantılı giriş seviyesi bir akıllı telefon ve selfie kamerası için su damlası tarzı çentik olduğu söylenen Redmi L19 üzerinde de çalışıyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Redmi K50 Gaming Edition’ın Özellikleri Belli Oldu

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör