TEKNOFEST 2022 Teknoloji Yarışması Başvuruları Başladı

blank
TEKNOFEST 2022 Teknoloji Yarışması Başvuruları Başladı

İçerik: TEKNOFEST 2022 Teknoloji Yarışması Başvuruları Başladı

TEKNOFEST 2022 Teknoloji Yarışması Başvuruları Başladı:

Binlerce gencin merakla beklediği ve ilgiyle takip ettiği TEKNOFEST teknoloji yarışmaları için başvurular açıldı. Dünyanın en büyük havacılık festivallerinden biri olan TEKNOFEST’in rüzgarı bu yıl kuzeyden esecek! 30 Ağustos-4 Eylül tarihleri ​​arasında Karadeniz’de gerçekleştirilecek olan TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali kapsamında bu yıl Roketten Otonom Sistemlere, Yapay Zekadan Sualtı Sistemlerine 39 farklı teknoloji yarışması düzenlenecek.

Tüm toplumu teknoloji ve bilim konusunda bilinçlendirmeyi, Türkiye’nin bilim ve mühendislik alanında yetişmiş insan kaynağını artırmayı hedefleyen TEKNOFEST, geleceğin teknolojilerini üretecek gençleri teknoloji yarışmaları ile desteklemektedir.

Her yıl bir önceki yıla göre daha fazla yarışma kategorisinin açıldığı teknoloji yarışmaları ile TEKNOFEST 2022; İlk kez düzenlenen Dikey İniş Roketi, Engelsiz Yaşam Teknolojileri, Lise Öğrencileri İklim Değişikliği Araştırmaları ve Hyperloop Geliştirme Yarışmaları olmak üzere toplam 39 farklı teknoloji yarışmasına ev sahipliği yapacak.

TEKNOFEST 2022 Teknoloji Yarışmaları başvuruları başladı!

Teknoloji yarışmalarına katılarak TEKNOFEST’in bir parçası olmak istiyorsanız son gün 28 Şubat!

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: TEKNOFEST 2022 Teknoloji Yarışması Başvuruları Başladı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör