CANiK, SHOT Show’da Türkiye’yi Temsil Edecek

blank
CANiK, SHOT Show'da Türkiye'yi Temsil Edecek

İçerik: CANiK, SHOT Show’da Türkiye’yi Temsil Edecek

CANiK, SHOT Show’da Türkiye’yi Temsil Edecek:

Dünyanın önde gelen hafif silah üreticilerinden CANiK, alanında dünyanın en büyük ve kapsamlı fuarı olan SHOT Show’da av ve atış aksesuarlarıyla Türkiye’yi temsil edecek. 18-21 Ocak tarihlerinde ABD’nin Las Vegas kentinde düzenlenecek fuarda, dünyanın dört bir yanından ABD’ye ihracatta kendi alanında en büyük 3. firma olarak Ar-Ge ve inovasyon faaliyetlerinde geldiği son noktayı gözler önüne serecek.

43 yıldır ateşli silah sektörlerini bir araya getirerek son trendleri belirleyen fuar için hazırlıklarını tamamlayan CANiK, fuar boyunca Türk savunma sanayisinin büyük dönüşümünü tüm dünyaya duyuracak. Samsun Yurt Savunma (SYS) Genel Müdürü C. Utku Aral, “Türk savunma sanayisi Ar-Ge ve inovasyonun gücüyle büyük bir dönüşüm içinde. En yeni trendlerin belirlendiği SHOT Show’da yeni ürünlerimizle gücümüzü göstereceğiz” dedi.

44 yıldır ateşli silah endüstrisi profesyonellerini bir araya getiren, dünyanın en büyük atıcılık ve avcılık fuarı SHOT Show’un 43.’sü geleneksel olarak Las Vegas’taki Venedik Fuar ve Kongre Merkezi’nde yapılacak. Atış, avcılık ve aksesuar alanında dünyanın en kapsamlı, en büyük ve en prestijli buluşması olan fuar, 16-21 Ocak tarihlerinde 21 bin metrekarelik alanda 18 bini aşkın sektör profesyonelini ağırlayacak. Kendi alanında dünyanın en büyük ticari buluşması olarak gösterilen fuar, dünyanın farklı ülkelerinden 800’den fazla katılımcı firmanın Amerika’ya ve yeni pazarlara ulaşma hedefine yön verecek.

Ateşli silahlar, mühimmat, silah kasaları, kilit ve kılıfları, optikler, poligon ekipmanları, eğitim ve güvenlik ekipmanları, av aksesuarları gibi ürünlerin tanıtılacağı fuarda katılımcı firmaların hedef atış, avcılık, açık hava rekreasyonu ve kolluk amaçları. Avcılık ve atıcılık alanında geniş bir ürün yelpazesi ile her yıl en yeni trendlerin belirlendiği fuar, 2022 yılının yeniliklerini yılın başında Las Vegas’tan dünyaya duyuracak.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: CANiK, SHOT Show’da Türkiye’yi Temsil Edecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

AKSUNGUR SİHA Deniz ve Hava Kuvvetlerine Teslim Edilecek

AKSUNGUR SİHA Deniz ve Hava Kuvvetlerine Teslim Edilecek. Türk Havacılık ve Uzay Sanayii (TUSAŞ) mühendis …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör