Skoda, Elektrikli Araçlara Daha Fazla Heyecan Katacak

blank
Skoda, Elektrikli Araçlara Daha Fazla Heyecan Katacak

İçerik: Skoda, Elektrikli Araçlara Daha Fazla Heyecan Katacak

Skoda, Elektrikli Araçlara Daha Fazla Heyecan Katacak:

ŠKODA, 31 Ocak’ta piyasaya sürmeye hazırlandığı yeni ENYAQ COUPÉ iV’nin tasarımını gösteren eskizleri paylaştı. Tamamen elektrikli ENYAQ iV’nin coupé versiyonu olan yeni araç, daha çarpıcı bir tasarımla öne çıkacak.

ENYAQ COUPÉ iV, olağanüstü aerodinamiği sayesinde SUV versiyonundan daha fazla menzil sunarken, eğimli tavanı, keskin arka bölümü ve gövde rengi yan etekleri ile elektrik dünyasına farklı bir bakış açısı getirecek.

ŠKODA, 31 Ocak’ta Çek Cumhuriyeti’nin başkenti Prag’da ENYAQ COUPÉ iV’nin dünya prömiyerini gerçekleştirecek. MEB platformu üzerine kurulacak model, markanın elektrikli araç ürün gamını genişletmek için atacağı yeni adımlardan biri olacak.

Akıcı tasarımıyla dikkat çeken ENYAQ COUPÉ iV, markaya özgü detayları geliştirerek ileriye taşıyor. ŠKODA modellerine özgü C şeklindeki arka aydınlatma grubu ve bagaj kapağındaki ŠKODA yazısının yer alacağı araçta, büyük jantlar da modelin güçlü duruşunu destekliyor. Eskizlerde de vurgulandığı gibi büyük ve çarpıcı ŠKODA ızgarası, aracın genişliğini vurgulayarak, farlarla uyumlu bir şekilde sportif görünüme katkıda bulunuyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Skoda, Elektrikli Araçlara Daha Fazla Heyecan Katacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek. Extreme E’nin kardeş şampiyonasının 2024’te başlaması bekleniyor. …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör