Yeni Citroen C5 Aircross, Sürücülerin Gözdesi Oldu

blank
Yeni Citroen C5 Aircross, Sürücülerin Gözdesi Oldu

İçerik: Yeni Citroen C5 Aircross, Sürücülerin Gözdesi Oldu

Yeni Citroen C5 Aircross, Sürücülerin Gözdesi Oldu:

Citroën’in tanıtıldığı ilk günden bu yana konfor özellikleriyle sınıfının standartlarını belirlediği modeli C5 Aircross, yenilenerek daha güçlü ve çarpıcı bir görünümle yollara çıkıyor. Yenilenen C5 Aircross’ta yapılan tasarım dokunuşları, markanın yeni tasarım dilini ortaya koyuyor ve otomobilin genişlik algısını artırıyor. Araç içi konfor konusunda kendi segmentinde çıtayı bir üst seviyeye taşımaya devam eden C5 Aircross; Citroën Advanced Comfort® süspansiyon, yeni Citroën Advanced Comfort® koltuklar, rakipsiz iç mekan ve modülerliğin yanı sıra Otoyol Sürüş Asistanı gibi sürüş destek teknolojileri rakiplerinden ayrılıyor.

Citroën C5 Aircross, 2018’teki ilk tanıtımından bu yana, iç hacmi, modülerliği ve hepsinden önemlisi, sınıfında rakipsiz konforu ve 260.000’den fazla küresel satış başarısı ile son derece rekabetçi kompakt SUV segmentine damgasını vurdu. Yeni C5 Aircross ise çok daha konforlu bir sürüş deneyimi ve işlevsel bir iç mekan deneyimi sunarak sınıfına hakim olmaya devam ediyor. Yeni C5 Aircross, ön tasarımındaki yeni çizgilerle markanın mevcut tasarım dilini başarıyla yansıtıyor. Dikey tasarım detayları aracın modern görünümünü güçlendiriyor ve genişlik algısını artırıyor. LED teknolojisi, piyano tuş tasarımı ile 3 boyutlu etkiyi güçlendirmeyi durdurur. Ayrıca yeni 18 inçlik elmas kesim alaşım jantlar, aracın her türlü yol koşuluyla baş edebilen güçlü SUV duruşuna katkıda bulunuyor.

Dış tasarımı daha prestijli ve çekici hale getirme hamlesinin ardından, yeni C5 Aircross’un içi de daha dinamik ve rafine. diye bağırdı kazan. C5 Aircross, daha modern bir yolcu kabini görünümü veren ön panelin üzerinde yüzer gibi görünen yeni 10 inç dokunmatik ekranla donatılmıştır. Ayrıca tamamen özelleştirilebilir 12,3 inç dijital ekran; Navigasyon haritası, aktif sürüş destek sistemleri gibi tüm temel ve özelleştirilebilir bilgileri doğrudan sürücünün görüş alanına getirir ve sürüş güvenliğini destekler.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Yeni Citroen C5 Aircross, Sürücülerin Gözdesi Oldu

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek. Extreme E’nin kardeş şampiyonasının 2024’te başlaması bekleniyor. …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör