Zula Mobile’da Yeni Yılın İlk Güncellemesi Yayınlandı

blank
Zula Mobile'da Yeni Yılın İlk Güncellemesi Yayınlandı

İçerik: Zula Mobile’da Yeni Yılın İlk Güncellemesi Yayınlandı

Zula Mobile’da Yeni Yılın İlk Güncellemesi Yayınlandı:

Zula ekibi ve Gladyo’nun mücadelesini cep telefonlarına taşıyan Zula Mobile’ın merakla beklenen 0.24 Güncellemesi yayınlandı.

Pek çok iyileştirmenin yapıldığı yeni güncelleme, mobilde Zula keyfini çok daha üst bir seviyeye taşıyacak önemli değişiklikler içeriyor.

Zula Mobile geliştirici ekibi, 0.24 güncellemesi ile ilgili olarak Zula severlere yaptığı açıklamada, uzun zamandır beklenen yeni sürümü Zula Mobile oyuncularına ulaştırmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, birçok sistem ve yeni içerik üzerinde çalışmalarını tamamladıklarını bildirdi.

Zula Mobil Güncelleme 0.24’teki ana değişikliklerden biri de yenilenen arkadaş altyapısı. Arkadaşlık sisteminin farklı bir altyapıya taşındığı bu güncelleme ile arkadaş davetleri, arkadaşların çevrim içi/çevrimdışı durumları ve arkadaşlarla maçlara katılım sorunsuz bir şekilde çalışacak.

Güncelleme ile birlikte maç içi akışı iyileştirmek ve yeni maç içi sistemlere hazırlanmak için “spawn” sistemi ve sonraki gelişmeler için ağ tasarımı da yenilendi.

Zula Mobile’da “En İyi” arka planı da güncellendi ve yeni bir arka plan eklendi. Maç esnasında yaşanan oyun çökmelerini iyileştirmek için hafıza optimizasyonu da yapıldı.

Klasik oyun lobi ekranına taşınan 0.24 güncellemesi ile “Ayarlar” menüsündeki yangın göstergesi artık kırmızı yerine beyaz olarak görüntüleniyor. Marketteki ürünlerin görselleri ve metinleri uzaktan yönetilebilir hale getirilirken, bazı 3. parti eklentiler ve kütüphaneler de güncellendi.

Ses (mikrofon) izninin tüm platformlardan geçici olarak kaldırıldığı güncelleme ile birlikte mini haritada arkadaş veya düşmanların ortadan kaybolması, silah ve bıçakların iç içe geçmesi, Havuz Partisi haritasında duvarların içine girilebilmesi, çıkamaması gibi bazı hatalar giderildi. “Sabotaj” modunda ekipman düğmesine bastıktan sonra silah değiştirebilme sorunu düzeltildi. Birçok altyapı iyileştirmeleri de yapıldı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Zula Mobile’da Yeni Yılın İlk Güncellemesi Yayınlandı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör