Yeni Renault Austral Modern Görüntüsü İle İlgi Çekiyor

blank
Yeni Renault Austral Modern Görüntüsü İle İlgi Çekiyor

İçerik: Yeni Renault Austral Modern Görüntüsü İle İlgi Çekiyor

Yeni Renault Austral Modern Görüntüsü İle İlgi Çekiyor:

Renault tasarım Direktörü Gilles Vidal, Renault’nun C segmenti hamlesinin bir sonraki adımı olan yeni SUV Renault Austral’ın tasarımına ışık tutuyor.

Renault Tasarım Direktörü Gilles Vidal, markanın en yeni C-Segment SUV modeli olan yeni Renault Austral’ı “Şık ve Teknolojik” olarak tanımlıyor. Tasarım ekipleri, mevcut ürün yelpazesinin ayırt edici ve karakteristik unsurlarını kullanarak modern ve ince detaylara sahip üst düzey bir araç yaratıyor.

Çekici ve kaliteli tasarım
Tasarımcılar, birçok kullanıcıyı SUV modellerine çeken kasa oranları, boyut oranları, çıkıntılar, tekerlek boyutu gibi temel özellikleri kullanarak daha kaslı ve belirgin omuz hatlarına odaklandı. Ortaya çıkan araç güçlü ve benzersiz bir karaktere sahip ancak yine de SUV dünyasının bir parçası olmaya devam ediyor. Keskin, atletik ve modern tasarımıyla yeni Renault Austral, gövde oranları ve çevik olduğu kadar güç ve sağlamlık hissi de veren detaylarıyla dikkat çekiyor. Renault araçlarının tasarımı yeni bir döneme giriyor. Çamurlukların üzerinden geçen çizgiler, otomobilin profiline güçlü ama zarif bir çizgi katıyor. kazan bağırıyor. Austral’ın güçlü, dinamik çizgileri Renault’nun yeni tasarım dilini yansıtıyor.

Renault Tasarım Direktörü Gilles Vidal, Renault Austral’ın dinamik ve şık bir tasarım sağlayan güçlü unsurları bir araya getirdiğini belirterek, “Yeni modelimizde kalite ilk bakışta hissediliyor. Vücut yüzeyindeki kalite hissini pekiştirmek için akıcı hatları geliştirdik.” Yeni Renault Austral, vücudun alt kısmı boyunca uzanan net ve belirgin bir eğri ile farklı ve güçlü bir görünüm sergiliyor. Aracın önüne doğru akan açılı çizgiler, siluete dinamik bir karakter katıyor. kazan bağırıyor. Bu yeni tasarım yaklaşımı, daha önce kullanılan ve yere statik paralel uzanan geleneksel çizgilerden farklı olarak dikkat çekiyor. Yandan bakıldığında, Austral hareketsizken bile hareket ediyor ve ileri atılıyor gibi görünüyor.

5 1 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Yeni Renault Austral Modern Görüntüsü İle İlgi Çekiyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek. Extreme E’nin kardeş şampiyonasının 2024’te başlaması bekleniyor. …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör