Oppo Reno 8 Serisi, Üç Arka Kameraya Sahip Olabilir

blank
Oppo Reno 8 Serisi, Üç Arka Kameraya Sahip Olabilir

İçerik: Oppo Reno 8 Serisi, Üç Arka Kameraya Sahip Olabilir

Oppo Reno 8 Serisi, Üç Arka Kameraya Sahip Olabilir:

Oppo Reno 8 serisinin özellik tahminleri çevrimiçi olarak ortaya çıktı. Herhangi bir resmi duyuru öncesinde, henüz duyurulmamış bir Oppo Reno 8 serisi akıllı telefonun görselleri internete sızdırıldı. Yaklaşan Oppo Reno 8 telefonunun görüntüleri, telefonun tasarımını ve birkaç özelliğini kullanıcılara gösterdi. Sızdırılan görüntülerin Vanilya Oppo Reno 8’e mi yoksa premium Oppo Reno 8 Pro’ya mı ait olduğu belli değil. Görüntülerin Oppo’nun patent görüntülerine dayandığı ve üçlü arka kamera ünitesi önerdiği söyleniyor. Oppo, geçen yıl Kasım ayında Çin’de Oppo Reno 7 serisini tanıtmıştı ve akıllı telefon henüz küresel olarak piyasaya sürülmedi.

Oppo Reno 8 serisi ahizenin görüntüleri bir LetsGoDigital raporunda paylaşıldı. Bahsedildiği gibi, görüntülerin Oppo’nun Çin’de sunduğu bir patent tasarımından ürün görüntüleri olduğu söyleniyor. Rapora göre telefon Siyah, Mavi ve Gümüş degrade renk seçenekleriyle gelecek.

Sızdırılan görüntüler, selfie kamerayı barındırmak için bir delgeç tasarımı gösteriyor. Akıllı telefonun sağ sırtına yerleştirilmiş bir güç düğmesi görülüyor. Görüntüler, sol omurgaya yerleştirilmiş bir SIM yuvası ile birlikte ses seviyesi ayarlayıcılarını gösteriyor. Oppo Reno 8 cep telefonunun çizimleri ayrıca Oppo Reno 6 Pro’ya benzeyen üçlü bir arka kamera ünitesini gösteriyor. Yakışıklı, arka kameraların yanı sıra LED flaşı barındıran devasa bir kamera modülüne sahip görünüyor. Görüntülerin Oppo Reno 8’e mi yoksa Oppo Reno 8 Pro’ya mı ait olduğu açıklığa kavuşturulmasa da, rapor, ikincisinin, takma adından da anlaşılacağı gibi, şirketten bir prim teklifi olacağını söylüyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Oppo Reno 8 Serisi, Üç Arka Kameraya Sahip Olabilir

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör