Suzuki Vitara, Swift Hybrid ve SX4 S-Cross’ta Fiyatları Düşürdü

blank
Suzuki Vitara, Swift Hybrid ve SX4 S-Cross'ta Fiyatları Düşürdü

İçerik: Suzuki Vitara, Swift Hybrid ve SX4 S-Cross’ta Fiyatları Düşürdü

Suzuki Vitara, Swift Hybrid ve SX4 S-Cross’ta Fiyatları Düşürdü:

Türkiye pazarının sunduğu “Suzuki Akıllı Hibrit Teknolojisi”nin sahibi olduğu Suzuki, verimlilik ve güvenlik için Nisan ayı satış uygulamalarında iddialı hibrit araç modellerini duyurdu.

Bu kapsamda Suzuki’nin Vitara, SX4 S-Cross ve Swift’den oluşan akıllı hibrit modellerine yüzde 0,99 faiz oranı ve 12 ay vade ile 100 bin TL kredi sunuluyor. Üç hibrit modelden birini seçecek olanlar, kredi başvurusunun yanı sıra 10 bin TL’lik değişim desteği ile satın alma avantajına sahip oluyor. %20’yi aşan yakıt tasarrufu ve standart olarak sunulan gelişmiş güvenlik özellikleriyle Suzuki’nin hibrit ailesi, daha fazla verimlilik ve daha fazla güvenlik özelliğiyle öne çıkıyor.

Teknolojisi ve tercihi ile dünyanın önde gelen araç üreticilerinden biri olan Suzuki; Türkiye’de ürün gamına katılan ve yakında ön plana çıkan hibrit aile otomobili kullanıcıları, ihtiyaç duydukları fırsatlara en kolay şekilde ulaşmalarını sağlamaya devam edecek. Bu kapsamda Suzuki, “Suzuki Akıllı Hibrit Teknolojisi” ve tüm versiyonlarında standart olarak sunulan gelişmiş güvenlik özellikleri ile hem çevreci hem de kullanıcı için tasarruf sağlayan modelleri için Nisan satış uygulamasını başlatıyor. Kampanya kapsamında Suzuki hybrid modelleri olan Vitara, SX4 S-Cross ve Swift modelleri, 12 ay vade ile yüzde 0,99 faiz oranıyla 100 bin TL kredi ile ay boyunca kullanıcılara sunuluyor. . Ayrıca kredi başvurusu ile sunulan 10 bin TL tutarındaki takas desteği de tercih edilen hibrit modellerde satın alma avantajı sağlıyor.

Suzuki akıllı hibrit ailesi, yakıt tasarrufu, düşük bakım maliyetleri ve beş yıl pil garantisi ile kullanıcılarına hem şehir içinde hem de uzun yolculuklarda verimli yolculuklar sunuyor. Suzuki Swift Hybrid’de; İçten yanmalı motoru destekleyen entegre marş alternatörü (ISG) ve fiş şarjı gerektirmeyen 12 Volt lityum iyon pil içerir. Kendi kendini şarj eden hibrit sistem, yakıt verimliliğini daha da artırır. Bu sayede Swift Hybrid %20’den fazla yakıt tasarrufu sağlıyor. Ayrıca Vitara Hybrid ve SX48 S-Cross Hybrid modellerinde bulunan 4V Hybrid güç aktarım sistemi %17 yakıt tasarrufu sağlıyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Suzuki Vitara, Swift Hybrid ve SX4 S-Cross’ta Fiyatları Düşürdü

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek. Extreme E’nin kardeş şampiyonasının 2024’te başlaması bekleniyor. …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör