‘Lego Star Wars: The Skywalker Saga’ 5 Nisan’da Gelecek

blank
'Lego Star Wars: The Skywalker Saga' 5 Nisan'da Gelecek

İçerik: ‘Lego Star Wars: The Skywalker Saga’ 5 Nisan’da Gelecek

‘Lego Star Wars: The Skywalker Saga’ 5 Nisan’da Gelecek. Oyunun başlangıçta piyasaya sürülmesinden iki yıl sonra, Lego Star Wars: The Skywalker Saga sonunda 5 Nisan’da gelecek. TT Games’in uzun zamandır beklenen oyunu, Skywalker Saga’daki dokuz filmin tümünü uyarlıyor ve hangi üçlemeyle başlayacağınızı seçebileceksiniz (böylece önce ön bölümleri aradan çıkarmak isteyebilirsiniz).

Lego Star Wars: Skywalker Saga PlayStation 4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch ve PC’ye geliyor. Bugüne kadarki en büyük Lego oyunu olduğu söyleniyor ve yayıncı Warner Bros. Games, bir oyun fragmanıyla mağazada neler olduğuna derinlemesine bir bakış sağladı.

Saldırıları bir araya getirme ve “en sevdiğiniz karakterlere göre uyarlanmış tarzlarda” karşı hamlelerle kendinizi savunma yolları da dahil olmak üzere yeni savaş mekanikleri var. Omuz üstü bir bakış açısı ve üçüncü şahıs nişan alma dürbünü ve bir koruma sistemi ile yeni blaster mekaniği de yenilikler arasında. Tabii ki, bir sürü ışın kılıcı eylemi, uzayda it dalaşı savaşları ve Güç güçlerini kullanmak için birçok fırsat olacak.

Birçok seviyenin keşfedilecek birden fazla yolu olacak ve yan görevleri üstlenebileceksiniz. Sınıf tabanlı yetenekler yükseltilebilir ve kilidi açılabilecek 300’den fazla oynanabilir karakter var. Serideki önceki oyunlarda olduğu gibi, anlaşılır ses hatlarını mırıldanmayla değiştirecek bir Mumble Modu da var.

Yalnızca oynanış fragmanına dayanan Lego Star Wars: The Skywalker Saga devasa bir oyun gibi görünüyor. Ancak, uzun gecikmelere rağmen, geliştirme ekibinin Polygon’a göre hala uzun saatler çalışması gerekiyordu.

Mevcut ve eski birkaç çalışan, yayına TT Games’in “son on buçuk yılda zorlu bir çalışma kültürü” olduğunu ve kriz dönemlerinde 80 ila 100 saatlik çalışma haftalarının çok sık olduğunu söyledi. TT Games’in ayrıca yaklaşık beş yıl önce Lego Star Wars: The Skywalker Saga üzerinde çalışmaya başlamasından bu yana personel devir hızının yüksek olduğu bildiriliyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: ‘Lego Star Wars: The Skywalker Saga’ 5 Nisan’da Gelecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör