Realme GT Neo 3 Teknik Özellikleri Ve Tasarımı Sızdırıldı

blank
Realme GT Neo 3 Teknik Özellikleri Ve Tasarımı Sızdırıldı

İçerik: Realme GT Neo 3 Teknik Özellikleri Ve Tasarımı Sızdırıldı

Realme GT Neo 3 Teknik Özellikleri Ve Tasarımı Sızdırıldı. Realme GT Neo 2 geçen yıl piyasaya sürüldü ve şirketin, eşdeğer özelliklerinde bir ürün üzerinde çalıştığı söyleniyor. MediaTek Dimensity 8000 SoC, 5.000 mAh pil ve 50 megapiksel üçlü arka kamera kurulumu dahil olmak üzere şirketin Realme GT Neo 3’ünün ayrıntıları paylaşıldı.

Bu arada, TENAA’da RMX3475 model numarasını taşıyan yeni bir Realme akıllı telefon tespit edildi ve meraklılara şirketin yaklaşmakta olan akıllı telefonundan ne bekleyecekleri hakkında bir fikir verdi.

Söylentiye göre, Realme GT Neo 3’ün teknik özellikleri Weibo’da paylaşıldı, bu da yaklaşmakta olan akıllı telefonun 120Hz yenileme hızına sahip 6.62 inç E4 AMOLED ekrana sahip olacağını gösteriyor.

Görünüşe göre Realme GT Neo 3, 12 GB’a kadar RAM ve 256 GB depolama ile eşleştirilmiş bir MediaTek Dimensity 8000 SoC tarafından desteklenecek. Realme henüz Realme GT Neo 3 akıllı telefonla ilgili herhangi bir ayrıntı açıklamadı.

Kamera ön tarafında, Realme GT Neo 3’ün 50 megapiksel Sony IMX766 sensörü, 50 megapiksel Samsung JN1 sensörü ve belirtilmemiş 2 megapiksel sensörden oluşan üçlü kamera kurulumuna sahip olduğu söyleniyor. Realme GT Neo 3’ün Crape Myrtle, Morning Star ve Sky Black renk seçenekleriyle satışa sunulacağını belirtiliyor. Akıllı telefon, 65W hızlı şarj desteğine sahip 5.000 mAh pil ile çalışacak.

RMX3475 akıllı telefon, 64 megapiksel birincil kamera ile birlikte iki adet 2 megapiksel ikincil ve üçüncül kamera ile üçlü kamera kurulumuna sahipken, ön tarafta 16 megapiksel selfie kamera barındırıyor.

TENAA listesinde görüntülenen akıllı telefonun görüntüleri, şirketin Realme GT Neo 2 ahizesine benzer bir tasarım gösteriyor. Realme RMX3475’in ayrıca 5.000 mAh pil içermesi beklenirken, şarj hızı TENAA listesinde belirtilmemiş.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Realme GT Neo 3 Teknik Özellikleri Ve Tasarımı Sızdırıldı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör