WWE 2K22’nin Çıkış Tarihi Mart Ayı Olarak Belirlendi

blank
WWE 2K22'nin Çıkış Tarihi Mart Ayı Olarak Belirlendi

İçerik: WWE 2K22’nin Çıkış Tarihi Mart Ayı Olarak Belirlendi

WWE 2K22’nin Çıkış Tarihi Mart Ayı Olarak Belirlendi:

WWE 2K22, 11 Mart’ta piyasaya sürülecek ve popüler güreş oyununun son bölümü, oyunun Standart ve Deluxe Sürümünün kapağında Rey Mysterio olacak. WWE 2K22, WWE ile 20. yılını kutlayan Mysterio için bir Kariyer Modu sunacak. Yeni WWE başlığı aynı zamanda SmackDown vs Raw oyun serisinden popüler GM Modu’nu içerecek, yeni MyFACTION modu ise oyunda ilk kez yer alacak.

WWE 2K22’nin lansman tarihi, 2K Games tarafından Rey Mysterio ile bir basın brifinginde açıklandı ve yaklaşan oyunun kapak yıldızı resmen açıklandı. Yayıncı, WWE 2K22’nin, brifing sırasında Eddie Guerrero, Shawn “HBK” Michaels ve The Undertaker ile yıllar içinde geçirdiği zamanı kısaca hatırlatan Mysterio için bir Kariyer Vitrini sunacağını doğruladı.

Mysterio ayrıca, maskesini askıya kaldırmadan önce oğlu Dominik Mysterioile bir WrestleMania anını paylaşmak istediğini de açıkladı. Mysterios, Rey ve oğlu Dominik’i içeriyor ve ikili, geçen yıl WWE SmackDown Takım Şampiyonu unvanını kazanan ilk baba-oğul takımı olmuştu.

Hayranlar, bu yıl bir eleme oyunu sunmak için yayıncı 2K Games’i arayacak ve bu, WWE 2K20’nin zayıf performansının ve koronavirüsün ardından uzun süredir devam eden yıllık seride WWE 2K21’in ilk kez iptal edilmesinden bu yana ilk güreş oyunu olacak. kaynaklı pandemi. Oyunun geliştiricileri, oyunculara yeniden tasarlanmış bir oyun motoru, yeni kontroller, geliştirilmiş grafikler ve yeni oyun modları ile geleceği söylenen oyunun özellikleri hakkında daha derin bilgiler vermeye hazırlanıyor.

2K Games, oyunun Genel Müdür modu olarak da bilinen GM Moduna ayarlandığını doğruladı. Oyun modu, WWE SmackDown ve Raw 2008’den bu yana ilk kez geri döndü ve oyuncuların güreş işinin çeşitli yönlerini ele alırken SmackDown veya Raw’da Genel Müdür rolünü üstlenmelerine izin veriyor.

Bu arada oyun, oyuncuların klasik Yeni Dünya Düzeni’ne (nWo) rakip olmak için dört kişilik bir hizip oluşturabilecekleri yeni MyFACTION modunu da içerecek ve oyuncuların farklı WWE dönemlerinden Süper Yıldızları toplama, yönetme ve yükseltme yeteneğine sahip olacak. WWE 2K22 ayrıca özel güreşçiler yaratmak için Creation Suite’i içerecek şekilde ayarlanmıştır. Brifing sırasında Mysterio, WWE 2K22’de en sevdiği futbolculardan biri olan Cristiano Ronaldo’ya dayanan bir güreşçi yaratmak istediğini açıkladı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: WWE 2K22’nin Çıkış Tarihi Mart Ayı Olarak Belirlendi

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör