Airbnb Bu Baharda Seyahat Sigortası Sunacak

blank
Airbnb Bu Baharda Seyahat Sigortası Sunacak

İçerik: Airbnb Bu Baharda Seyahat Sigortası Sunacak

Airbnb Bu Baharda Seyahat Sigortası Sunacak. Airbnb, COVID-19 salgını seyahatleri riskli hale getirirken konaklama rezervasyonu yapmak konusunda isteksiz olabileceğinizi biliyor, bu nedenle kendi başına bir miktar koruma sunmayı planlıyor. Kiralama hizmeti, bu baharda misafirler için özel seyahat sigortası sunacağını açıkladı. Şartlar mevcut olmasa da Airbnb, kapsama alanı sunmak için “saygın” bir sigortacıyla birlikte çalışacak.

Şirket ayrıca, sınırların kapanması, karantina süreleri veya diğer hükümet politikalarının mevcut rezervasyonları elverişsiz hale getirmesi durumunda yolcuları kısmen tazmin eden bir Misafir COVID Destek Programı başlattı. Bir ev sahibi tam bir geri ödeme yapmazsa, Airbnb şimdiye kadar iade edilmeyen tutarın yüzde 50’si değerinde bir seyahat kuponu sunacaktır. Program, giriş tarihi 1 Aralık 2021 veya sonrası olan tüm konaklamalar için geçerlidir, bu nedenle tatil planlarınız bozulursa Airbnb ile konuşmak isteyebilirsiniz.

Stratejinin arkasında gizem yok. Airbnb’nin işi, bir bütün olarak pandemi tarafından büyük bir darbe aldı ve COVID-19’un Omicron varyantı, yalnızca en kötüsünün arkalarında olduğunu uman ev sahipleri ve misafirler için endişeyi artırıyor. Birinci şahıs sigortası ve kuponlar, bazı maceraperestleri, aksi takdirde evde kalacakları zaman konaklama rezervasyonu yapmaya ikna edebilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Airbnb Bu Baharda Seyahat Sigortası Sunacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör