‘Dying Light 2’ Ücretsiz PS5 Güncellemesine Sahip Olacak

blank
'Dying Light 2' Ücretsiz PS5 Güncellemesine Sahip Olacak

İçerik: ‘Dying Light 2’ Ücretsiz PS5 Güncellemesine Sahip Olacak

‘Dying Light 2’ Ücretsiz PS5 Güncellemesine Sahip Olacak. Çok fazla gecikmeden sonra, Dying Light 2 sonunda 4 Şubat’ta gelecek. Henüz bir PlayStation 5 veya Xbox Series X/S satın alma şansınız olmadıysa, geliştirici Techland, oyunu şimdi mi yoksa daha sonra mı satın alacağınıza karar vermeyi kolaylaştırıyor.

Eurogamer tarafından tespit edilen bir duyuruda, stüdyo bu hafta Dying Light 2’yi PlayStation 4 veya Xbox One’da satın alanlara ücretsiz güncel nesil yükseltmeler sağlayacak.

Bunun anlamı, oyunu daha sonraki bir tarihte geliştirilmiş grafiklerle oynama şansınız olacak. Pek çok yeni PS5 ve Xbox Series X/S sürümü gibi, Dying Light 2 de birden çok işlem moduyla birlikte gönderilecek ve böylece oyunu grafiksel doğruluğa veya daha iyi performansa öncelik verecek şekilde yapılandırmanıza olanak tanıyacak.

Mümkün olan en iyi grafikleri istiyorsanız, ayrı “Kalite” ve “Çözünürlük” modları arasında seçim yapabilirsiniz. Muhtemelen adından da anlaşılacağı gibi, ikincisi oyunu 4K’da işlemeye çalışacak. Ve tek istediğiniz düzgün bir kare hızıysa, dahil edilen “Performans” modu, Dying Light 2’yi saniyede 60 kare veya daha yüksek bir hızda görüntüleyecektir.

Haber aynı hafta geldi Şirket, Switch için Dying Light 2’nin bulut versiyonunun yarım yıla kadar erteleneceğini duyurdu. Stüdyo, Nintendo hayranlarına mümkün olan en iyi deneyimi sunabilmesini sağlamak için sürümü geri çekme kararı aldığını söyledi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: ‘Dying Light 2’ Ücretsiz PS5 Güncellemesine Sahip Olacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör