Samsung, Galaxy S22 Lansmanı İçin Galaxy Etkinliğini Onayladı

blank
Samsung, Galaxy S22 Lansmanı İçin Galaxy Etkinliğini Onayladı

İçerik: Samsung, Galaxy S22 Lansmanı İçin Galaxy Etkinliğini Onayladı

Samsung, Galaxy S22 Lansmanı İçin Galaxy Etkinliğini Onayladı. Güney Koreli teknoloji devi, yeni akıllı telefonlarını piyasaya sürmeye hazırlanırken, Samsung Galaxy S22 serisi önümüzdeki ay piyasaya sürülecek. Samsung Galaxy S22, Galaxy S22+ ve Galaxy S22 Ultra’nın şirketin yaklaşan etkinliğinde tanıtılması bekleniyor.

Samsung, Şubat ayında gerçekleşecek olan yaklaşan Galaxy Unpacked etkinliğinde bu cihazların lansmanını yapmaya başladı. Akıllı telefonların kasasının altında farklı bölgelerde en yeni Snapdragon 8 Gen 1 ve Exynos 2200 yongalarına sahip olması bekleniyor.

Perşembe günü bir blog’ta, Samsung Başkanı ve MX Business TM Başkanı Roh, şirketin yaklaşmakta olan Galaxy S22 serisinin lansmanını yaptı. Roh, “Samsung Galaxy’mizin en büyük deneyimlerini tek bir nihai cihazda bir araya getiren yeni nesil Galaxy S burada,” dedi ve bu yılki akıllı telefonları şirketin şimdiye kadar yarattığı en “kayda değer” Galaxy S serisi olarak nitelendirdi. Samsung Galaxy S22 Ultra, dahili bir S Pen’e sahip olacak ve şirketin Note serisinin yerini alacak. Blog gönderisi ayrıca Şubat ayında bir Galaxy Unpacked etkinliğini de doğruluyor.

Samsung ayrıca, önümüzdeki ay piyasaya sürülmesi beklenen akıllı telefonlar hakkında çok fazla bilgi vermeyen yaklaşan Galaxy Unpacked etkinliği için bir video yayınladı.

Roh ayrıca, daha parlak gece fotoğrafçılığı ve daha hızlı performans dahil olmak üzere, yakında çıkacak olan Samsung Galaxy S22 Ultra’nın bazı özelliklerinden bahsetti. Gönderiye göre, yaklaşan Galaxy S22 serisi akıllı telefon da daha sürdürülebilir olacak.

Samsung, yaklaşan Galaxy Unpacked etkinliği için resmi bir tarih açıklamazken, Ice Universe, Samsung Galaxy Unpacked etkinliğinin 8 Şubat’ta Çin için lansman tarihi 9 Şubat’ta gerçekleşeceğini belirtiyor. Bu, bir sonraki Galaxy Unpacked etkinliği için 8 Şubat tarihini de öneren önceki bir raporla uyumlu bir durum.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung, Galaxy S22 Lansmanı İçin Galaxy Etkinliğini Onayladı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör