Fransız Devi Citroen’e Yeni Yılda, Yeni Ödül

blank
Fransız Devi Citroen'e Yeni Yılda, Yeni Ödül

İçerik: Fransız Devi Citroen’e Yeni Yılda, Yeni Ödül

Fransız Devi Citroen’e Yeni Yılda, Yeni Ödül:

Herkes için mobilite mottosuyla geleceğin ulaşım teknolojilerine öncülük eden Citroën, yeni bir ödüle layık görüldü. Bu kapsamda Citroën, Marketing Türkiye tarafından düzenlenen The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri’nde “Yılın En İtibarlı Ticari Otomotiv Markası” seçildi. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Citroën Türkiye Genel Müdürü Selen Alkım, “Oylama sonucunda hak ettiğimiz bu ödül bizleri çok onurlandırdı. Citroën Türkiye olarak; Ticari araç segmentinde yakaladığımız başarı çıtasını daha da yükseltmeye devam edeceğiz.” dedi.

Citroën başarılarını ödüllerle taçlandırmaya devam ediyor. Geleceğin ulaşım teknolojilerine öncülük eden Citroën, Marketing Türkiye ve pazar araştırma şirketi Akademetre işbirliğiyle düzenlenen The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri kapsamında ödüle layık görüldü. İtibar ve Marka Değeri Performans Ölçümü araştırmasına dayalı olarak düzenlenen etkinlikte; Bu yıl 70’e yakın kategoride gerçekleştirildi. The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri’nde, 12 ilde 1200 kişiyle yapılan yüz yüze görüşmeler sonucunda yıl içinde itibarını en çok artıran markalar ve iş ortakları belirlendi. Citroën, The ONE Awards Entegre Pazarlama Ödülleri’nde kamu jürisi tarafından “Yılın En İtibarlı Ticari Otomotiv Markası” seçildi.

“Pozisyonumuzu daha da güçlendireceğiz”
Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Citroën Türkiye Genel Müdürü Selen Alkım, “Citroën olarak yükselmeye başladığımız bir yılı daha geride bıraktık. Halkın oylarıyla hak ettiğimiz bu ödüle layık görüldük. Bu kapsamda Marketing Türkiye ekibine, pazar araştırma şirketi Akademetre’ye, bize destek veren acentelere ve bu ödüle oy veren herkese teşekkürlerimizi sunarız. Ticari araç segmentinde başarı çıtasını yükseltmeye devam edeceğiz. Berlingo gibi segmentine hakim modellere sahip bir marka olarak hafif ticari araç pazarındaki konumumuzu daha da güçlendireceğiz” dedi.

1919’dan beri Citroën, toplumdaki gelişmelere yanıt vermek için otomobiller, teknolojiler ve ulaşım çözümleri geliştirmektedir. İddialı ve yenilikçi bir marka olarak Citroën, müşteri deneyiminin merkezine dinginlik ve huzuru yerleştirir. Şehir için tasarlanmış benzersiz bir elektrikli ulaşım aracı olan Ami’den, çoğu elektrikli veya şarj edilebilir hibrit güç aktarma organlarına sahip sedan, SUV ve ticari araçlara kadar geniş bir model yelpazesi sunan Citroën, bireysel ve profesyonel müşterilerini de aynı şekilde önemsemektedir. hizmetleri ile lider bir markadır. gösteriyor. Citroën, dünya çapında 6200 yetkili bayi ve yetkili servis noktası ile 100 ülkede faaliyet göstermektedir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Fransız Devi Citroen’e Yeni Yılda, Yeni Ödül

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek. Extreme E’nin kardeş şampiyonasının 2024’te başlaması bekleniyor. …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör