Google’ın Yeni Akıllı Saati 26 Mayıs’ta Gelebilir

blank
Google'ın Yeni Akıllı Saati 26 Mayıs'ta Gelebilir

İçerik: Google’ın Yeni Akıllı Saati 26 Mayıs’ta Gelebilir

Google’ın Yeni Akıllı Saati 26 Mayıs’ta Gelebilir:

Bir süredir Google’ın kendi akıllı saatiyle uğraştığına dair söylentiler var. Geçen ayki söylentiler, Google markalı bir saatin 2022’de gelebileceğini öne sürdü ve artık yeni akılı saatin ne zaman piyasaya çıkacağına dair biraz daha net bir fikrimiz oluşmaya başladı.

Sızdıran Jon Prosser, saatin şu anda 26 Mayıs’ta gelmesinin planlandığını ve bunun “cihazda sahne arkasında belirlenmiş bir tarihi ilk gördüğümüz” olduğunu belirtti. Bu, yüzeyde çok uzaktaki bir şey için garip bir şekilde belirli bir tarih gibi görünse de, etkinlik, genellikle Mayıs ayında gerçekleşen Google I/O geliştirici konferansıyla aynı tarihlerde gerçekleşecek.

Android ekosistemindeki çoğu akıllı saatte olduğu gibi, akıllı saatin de fiziksel bir çerçevesi olmasa da dairesel bir yüze sahip olması bekleniyor. Muhtemelen bir kalp atış hızı sensörüne ve Google’ın geçen yıl satın aldığı Fitbit’ten alınan diğer özelliklere sahip olacak. Cihaz, Wear OS’nin yapabileceklerinin kapsamını gösterebilir ve bir Apple Watch rakibi olarak konumlanabilir.

Çıkış tarihi elbette kesin değil. Pixel Watch olarak adlandırılacağına dair önerilere rağmen cihazın adı da değil. Yine de, Android ve Pixel meraklılarının göz önünde bulundurması gereken bir şey olarak ön plana çıkıyor.

Diğer söylentiler, Pixel 6a akıllı telefonun da Mayıs ayında geleceğini gösteriyor. Google’ın bütçe modelinde kulaklık jakını kaldırabilmesine rağmen, Pixel 6 ile aynı Tensor yonga setini kullanması bekleniyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Google’ın Yeni Akıllı Saati 26 Mayıs’ta Gelebilir

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör