Reebok ActiveFit 1.0 Akıllı Saat, Piyasaya Sürüldü

blank
Reebok ActiveFit 1.0 Akıllı Saat, Piyasaya Sürüldü

İçerik: Reebok ActiveFit 1.0 Akıllı Saat, Piyasaya Sürüldü

Reebok ActiveFit 1.0 Akıllı Saat, Piyasaya Sürüldü:

Popüler spor malzemeleri markasının ilk akıllı saati olan Reebok ActiveFit 1.0 artık resmi olarak piyasaya sürüldü. Yeni giyilebilir cihaz, 1,3 inç dokunmatik ekrana ve bir kalp atış hızı sensörü ile birlikte bir kan oksijen doygunluğu (SpO2) monitörüne sahip. Reebok ActiveFit 1.0, 15’ten fazla spor modu sunar ve IP67 derecesi ile toza ve suya dayanıklı olduğu onaylandı. Reebok’un ilk giyilebilir cihazının, kullanımdayken 15 güne kadar pil ömrü ve 30 güne kadar bekleme süresi sağladığı iddia ediliyor.

Reebok ActiveFit 1.0 akıllı saat dairesel bir kadrana ve 1.3 inç HD dokunmatik ekrana sahip olacak. Giyilebilir, navigasyon için yana monte edilmiş bir düğme ve silikon kayışlara sahip. Reebok ActiveFit 1.0, çağrı, metin ve sosyal medya bildirimleri almak için bir akıllı telefonla eşleştirilecek. Ayrıca kullanıcılar, eşleştirilmiş bir akıllı telefondaki müzik çalma ve kamera işlevlerini doğrudan giyilebilir cihazdan kontrol edebilir.

Kullanıcılar, eşleştirilmiş akıllı telefonlarındaki BoostFit uygulamasıyla Reebok ActiveFit 1.0 akıllı saatinde mevcut saat yüzlerini ve arama tasarımlarını özelleştirebilecek. Yeni giyilebilir cihaz, toza ve suya dayanıklılık için IP67 sertifikasına sahip. Ayrıca, iOS 9.0 ve üzeri sürümlerde çalışan iPhone telefonları ve Android 5.0 ve üzeri sürümlerde çalışan Android cihazlarla eşleştirilebilecek.

Android akıllı saat, diğerleri arasında yürüyüş, bisiklete binme, yürüyüş, badminton, futbol, ​​​​koşu, yoga ve atlama dahil olmak üzere 15’ten fazla spor moduna sahip.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Reebok ActiveFit 1.0 Akıllı Saat, Piyasaya Sürüldü

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör