Android Uygulamaları Şubatta Windows 11’e Geliyor

blank
Android Uygulamaları Şubatta Windows 11'e Geliyor

İçerik: Android Uygulamaları Şubatta Windows 11’e Geliyor

Android Uygulamaları Şubatta Windows 11’e Geliyor. Windows 11’de Android uygulamalarını denemek için cilasız bir beta çalıştırmanız gerekmeyecek. Microsoft’tan Panos Panay, Şubat ayında Android uygulamalarını Microsoft Store’a getirecek bir Windows 11 genel önizlemesinin piyasaya sürüleceğini duyurdu. Şirket, bu testte kaç tane uygulamanın bulunacağını söylemedi, ancak bunlar Amazon Appstore’da bulabileceğiniz başlıklar olacak.

Windows uygulamalarına bağlı kalmaktan memnunsanız, önizleme yine de yardımcı olacaktır. Çağrı sessize alma kontrolleri, daha basit pencere paylaşımı ve hava durumunu içeren görev çubuğu yükseltmelerini bekleyebilirsiniz. Microsoft, Media Player ve Notepad uygulamalarını da yeniden tasarladı.

Yine de yeni işletim sistemine yükseltme konusunda hala emin değilseniz acele etmek isteyebilirsiniz. Microsoft, ücretsiz Windows 11 yükseltme sunumunun, başlangıçta planlanan 2022 ortası hedefinden daha erken “son aşamasına gireceği” konusunda uyardı. Bu söylentilere göre alımı güçlü olsa da, kısa sürede karar vermezseniz yükseltme için ödeme yapmanız gerekebileceğini de gösteriyor.

Android uygulama desteği, Windows 11’in tanıtım etkinliğinde öne çıkan özelliklerden biriydi, ancak yeni Windows sürümünün piyasaya sürülmesinden yalnızca birkaç ay sonra genel kullanıcılara ulaşıyor. Bununla birlikte, hem Microsoft hem de kullanıcılar için önemli bir katkı olabilir. Bu, elbette PC’nizde yaygın Android uygulamalarını kullanmak istiyorsanız yardımcı olacaktır, ancak hem dokunmatik ekranlı Windows 11 PC’lerde hem de Microsoft Store’da ilgi uyandırabilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Android Uygulamaları Şubatta Windows 11’e Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör