‘Not Tonight 2’ Steam’e 11 Şubat’ta Geliyor

blank
'Not Tonight 2' Steam'e 11 Şubat'ta Geliyor

İçerik: ‘Not Tonight 2’ Steam’e 11 Şubat’ta Geliyor

‘Not Tonight 2’ Steam’e 11 Şubat’ta Geliyor. Not Tonight’ın yaratıcılarının Amerikan siyasetiyle nasıl mücadele ettiğini görmek için uzun süre beklemeniz gerekmeyecek. PanicBarn ve No More Heroes, “politik kara komedi” başlıklarını açıkladı Not Tonight 2, 11 Şubat’ta Steam’de, konsol versiyonu ise 2022’de çıkacak.

Son bir bilgisayar betası 28 Ocak’ta başlayacak. Daha önce alay konusu olduğu gibi oyun, Papers, Please tarzı mini oyunlara girerken bir fedai olarak kimlikleri kontrol etmeye ve tabii ki ABD siyasi meselelerini doğrudan ele almaya devam ediyor.

Oyun, arkadaşları Eduardo’yu sınır dışı edilmekten kurtarmak için ‘alternatif’ bir ABD’de seyahat eden Kevin, Malik ve Mari etrafında dönüyor. İlk Not Tonight’ta olduğu gibi, devam filmi de küresel ısınmayı inkar, göçmenlik karşıtı politikalar, Amerikan dini görüşleri ve kapitalizmin tuzaklarını inceliyor. Kesinlikle mantıksız kısımlar olsa da, amaç eğlenmek kadar hassas konular hakkında da düşündürmek.

Dizi, bir bakıma, oyun endüstrisinin politikadan hoşlanmamasına yönelik bir eleştiri. Ubisoft gibi ağır toplar, bu açıkça doğru olmasa bile oyunlarının politik olmadığını iddia edecek ve diğerleri tamamen siyasetten uzak duracak. PanicBarn’ın oyunu, geliştiricilere siyasi yorumları benimsemeye, yani bir açıklama yapmak adına bazı müşterileri yabancılaştırma riskini almaya etkili bir şekilde meydan okuyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: ‘Not Tonight 2’ Steam’e 11 Şubat’ta Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör