Ubisoft, Vefat Eden Eski Oyuncusunun Onuruna Anma Düzenledi

blank
Ubisoft, Vefat Eden Eski Oyuncusunun Onuruna Anma Düzenledi

İçerik: Ubisoft, Vefat Eden Eski Oyuncusunun Onuruna Anma Düzenledi

Ubisoft, Vefat Eden Eski Oyuncusunun Onuruna Anma Düzenledi. Oyun yayıncısı Ubisoft, Ekim ayında vefat eden eski oyuncu Michael “KiXSTAR” Stockley’e saygı duruşunda bulundu. Sekiz saniyede beş oyuncuyu öldürerek tek başına Rainbow Six Siege raundunu kazandığı yeri gösteren oyun içi plaket, hayranların beğenisini kazandı.

24 yaşındaki oyuncu, oyunun profesyonel turnuvalarının çoğuna yorum yaparak 2020 Yılının Esports Renk Teker’ini kazandı. Rainbow Six Siege, dünya çapında 70 milyondan fazla kayıtlı oyuncusuyla en iyi espor oyunlarından biridir.

Stockley ile birlikte çeşitli etkinliklerde yorum yapan Parker “INTERRO” Mackay, Ubisoft’a “düşünceli bağışı” için teşekkür etti. Mackay, o sırada Stockley’in ailesinin kendisine başka kimsenin yaralanmadığı bir trafik kazasında öldüğünü söylediğini söyledi. Stockley ile olan ilişkisinin arkadaştan çok aile ilişkisine yakın olduğunu söyledi.

Mackay, “İlk başta sadece meslektaşlardı,” dedi, “ama her zaman bir dostluk vardı,kardeşliğe dönüşmüş gibi. “Üç ay sonra bile, kederin üstüne, hala inanması güç bir durum hissi var. “Bir etkinliğe gideceğim ve o da orada olacakmış gibi geliyor. Bir yanım henüz bununla aşamamış.”

Stockley, espor camiasında “oyunculuk” olarak bilinen yorumculuğa geçmeden önce profesyonel bir oyuncuydu. Mizahı ve oyunu yeni oyunculara açıklama yeteneği nedeniyle geniş çapta övüldü ve Ubisoft onu “Siege topluluğumuzun parlak ışıklarından biri” olarak nitelendirdi.

Ayrıca, onuruna yorum yapması gereken bir etkinliği de erteledi. Stockley’nin yuvarlak kazanan başarısının videosu YouTube’da neredeyse 900.000 kez izlendi. Rainbow Six espor direktörü Wei Yue, oyun içi karakter Tacahanka’nın selamını temsil eden “{-}7” ikonografisiyle birlikte Twitter’da bunun bir resmini paylaştı.

Mackay, plaketin “mirası kendisi için konuşan” Stockley’e uygun bir ödeme olduğunu söyledi. “Onun oyundaki klibinin ne kadar efsanevi olduğunu birine açıklamak gerçekten zor” dedi. “Ona bu plaketi vermek bence gerçekten dokunaklı bir jest ve bu onun oyun üzerindeki etkisini sonsuza kadar hatırlatacak. Bence çok uygun.”

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Ubisoft, Vefat Eden Eski Oyuncusunun Onuruna Anma Düzenledi

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör